×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Lauvene nevis jēriņš. Moderno sieviešu iepazīšanās principi (8)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Sievietēm, kuras vēlas iepazīties, ir pienācis laiks uzņemties iniciatīvu! Jūs noteikti zināt, ka ik dienu simtiem ļoti skaistu sieviešu uzdod sev šādu jautājumu: “Kādēļ ir tik grūti atrast labu vīrieti?”

Atbilde: vīrieši kļuvuši gļēvi, bet sievietes pārāk ilgu laiku ir bijušas pasīvas. Jā, agrāk bija laiki, kad vīrieši sievietēm atvēra durvis, pasniedza roku un jau nedēļu iepriekš aicināja uz randiņiem.

Šie vīrieši zināja pieklājības normas, jo viņiem tās tika mācītas: ierasties uz tikšanos uzvalkā, ar ziedu pušķi un paziņot par saviem plāniem aizvest sievieti romantiskās vakariņās sveču gaismā, taču tā tas bija visnotaļ sen.

Šobrīd vientuļa sieviete satikt vīrieti var kādā kafejnīcā vai lielākā kompānijā. Reizēm tā ir vienkārši veiksmes spēle, jo vīrietis nav spējīgs uz kaut ko vairāk. Reizēm pie jums pienāk vīrietis, uzsāk sarunu, jūs lieliski pavadāt laiku, taču viņš baidās pajautāt pat jūsu tālruņa numuru. Ja gadījumā viņš tomēr saņemas to palūgt, tāpat nemaz nepiezvana. Iespējams, ka jūs ar šo vīrieti sarakstāties sociālajos tīklos, bet viņš ne reizi nav uzaicinājis uz tikšanos. Viņi nekad nesper pirmo soli.

Kādēļ tā?

Atbilde ir viegla un sarežģīta vienlaicīgi – gadu laikā sievietes un vīrieša sociālais stāvoklis un atbildība ir krasi mainījusies. Varētu jau visā vainot tikai vīriešus, apgalvojot, ka viņi ir pārāk kautrīgi, neaudzināti vai vienkārši dīvaini.

Jā, pastāv iespēja, ka pie tā vainīgi ir vecāki, kuri nav iemācījuši savam dēlam, kā tad īsti jāizturas pret sievieti, bet vai tad sievietes pašas nav vainīgas pie tā, kādi ir mūsdienu vīrieši, ja jau viņas darba tirgū pieprasa 100% vienlīdzību? Proti, viņas vēlas saņemt tikpat, cik vīrieši, bet tajā pašā laikā tieši vīriešiem ir jābūt plēsējiem un medniekiem, ja runa ir par iepazīšanos.

Kā teica amerikāņu žurnāliste Glorija Stainema: “Mēs pārvēršamies par vīriešiem, kurus pašas vēlētos apprecēt.”

Vīrieši ir mainījuši savus uzskatus par sievietēm. Mūsdienu vīrietis noteikti vairs nav tāds, par kādu sapņojām bērnībā. Ir pienācis laiks, kad sievietēm, kuras vēlas iepazīties, nepieciešams uzņemties iniciatīvu. Pietiek gaidīt, kad Jūs tiksiet izvēlētas. Tā vietā – ejiet un izvēlieties pašas! Beidzot ir pienācis laiks, kad brīvajām sievietēm jāuzņemas iniciatīva un jādodas medībās, kļūstot par medniecēm, nevis upuriem.

Mainiet savu attieksmi!

Lai mainītu savu sociālo dzīvi, jābūt gatavām mainīt savus stereotipus. Jūsu vecmāmiņas vai pat mammas laikos sievietei bija nepieņemami iepazīties ar vīrieti pirmajai. Tā darīja tikai “vieglprātīgas un vaļīgas” vai arī izmisušas sievietes. Rezultātā – lielākā daļa sieviešu domā, ka vīrietim pirmajam būtu jāaicina sieviete uz randiņu, un tikai neglītas sievietes var sadūšoties uzaicināt vīrieti pirmo.

Kad būsiet ideālā vīrieša meklējumos, nepadodieties, ja tiksiet atraidītas. Lielākā daļa sieviešu atteikumu pielīdzina šķiršanās procesam, taču patiesībā tā ir socializācijas un iepazīšanās daļa. Tā notiek – nekā personīga! Parasti atsaka tie vīrieši, kurus vispār nepazīstat. Neaizmirstiet, ka arī viņiem ir tiesības uz savu izvēli – tāpat kā jums!

Mēs dzīvojam pasaulē, kurā ir ļoti liela konkurence. Ja jūs nepalūgsiet, tad arī neiegūsiet. Sievietes aizvien straujāk sāk virzīties pa karjeras kāpnēm, kļūstot par uzņēmējām, jo viņas saprot, ka ir jāprot apliecināt pašām sevi. Tikai tādā veidā iespējams nopelnīt daudz vairāk naudas un iegūt lielāku ietekmi. Daudzām no šīm sievietēm ir lauvas dūša!

Ja esat vientuļa un vēlaties ar kādu iepazīties, kļūstiet par savas sociālās dzīves lauveni. Tas nozīmē, ka mūsdienu sievietei ir daudz lielāka iespēja, ka viņa satiks vēlamo vīrieti. Viņas nestāv un negaida kā jērs, kamēr pie viņām pienāks vilks. Kā mēdz teikt, viņas paša ķeras vērsim pie ragiem. Mūsdienu sievietēm ir pietiekoši augsts pašvērtējums, lai pieietu klāt tieši tādam vīrietim, ar kuru viņa vēlētos būt kopā.

Ja esat gatavas kļūt par lauvenēm, pieejiet klāt vīrietim, kurš iepaticies un pasakiet, ka viņš jūs ir ieinteresējis un piesaistījis, tādēļ nolēmāt iepazīties. Ja gadījumā negūstat vēlamo atbildi, dodieties prom un pasakiet, ka bija prieks iepazīties.

– Uzaiciniet viņu uz kafijas/ tējas tasīti.
– Uzaiciniet viņu pastaigā.
– Uzaiciniet viņu uz kādu sporta vai jebkādu citu pasākumu.
– Uzaiciniet viņu uz pusdienām, iespējams, arī kādā draugu kompānijā.

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. This is a Man's world! Atbildēt

  Feministes pārcentušās.

 2. Drusku pārprasts tas sievietes uzdevums- sieviete var spert pirmo soli un to arī var skaisti izdarīt, var vilināt vīrieti un iekārdināt, bet nezaudēt savu sievišķību. Var lenkt vīrieti, musināt, aizraut, bet normas robežās- nav jāsēžas klēpī, jālien bučoties vai vistrakāk- piedāvāt seksu. Tās lietas vīrietim jādara pirmajam.

 3. ko es tikko izlasīju? Atbildēt

  Ā! Kārtējo zeltenes sviestu!

 4. nekad nekas tik tizli stulbs un debils nav lasīts.

 5. @sēnalas atradusies te debesu brūte

 6. Es esmu šoka!!!Kā kaut ko tik pretīgu vispār iespējams uzrakstīt un publicēt!!!Kurai dāmai ir vajadzīgs tāds gļēvs lupata,kurš pierunājams,aplidojams,apčubināms,stumjams un velkams aiz striķa????Vai emancipācija nav krietni pārprasta?Vai nav par tālu aizgājusi?Sieviete kļūst par vīrieti,vīrietis par sievieti bez jebkādām vīrišķibas pazīmēm…DRAMATISKI!!!Kurp mēs ejam???

 7. Atkal pārpublicējums no lētā drazu portāla.
  Bav nekā trakaka par sievieti, kura ieņem attiecībās vīrieša lomu. Ja man jāsāk tā uzvesties, ir sajūta, ka sāk augt ūsas un bārda un katrā ziņā tas atit jebkadu seksuālo pievilcību.

Draugiem Facebook Twitter Google+