×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Lauvenes uzbrukumā gājusi bojā “Troņu spēļu” specefektu redaktore

Foto: Ketrīnas Čepelas Instagram kontsFoto: Ketrīnas Čepelas Instagram konts

Pēdējais jaunās sievietes attēls, ko viņa augšuplādējusi sociālajos tīklos dažas dienas pirms savas traģiskās nāves.

Safari Dienvidāfrikā šausmīgā nelaimes gadījumā gājusi bojā viena no skatītāju iemīļotā seriāla “Troņu spēles” komandas, specefektu redaktore Ketrīna Čepela, ziņo pasaules mediji.

Sākotnējā informācija, kas izplatījās vakar, bija, ka lauvenes uzbrukumā gājusi bojā kāda tūriste. Vēlāk noskaidrojies, ka saplosīta 29 gadus vecā Čepela, kura uz Dienvidāfriku bija devusies labdarības misijā, lai vāktu līdzekļus savvaļas dzīvnieku aizsardzībai no malumedniekiem.

Nonākusi parkā, viņa, tiek pieņemts, atvērusi mašīnas sānlogu, lai nofotografētu dzīvniekus. Šajā mirklī jaunajai sievietei uzbrukusi lauvene, izvelkot no mašīnas un pārplēšot kaklu. Autovadītāja centieni dzīvnieku aizbiedēt bijuši neveiksmīgi, un viņš pats ar ievainojumiem un infarktu nonācis slimnīcā.

Safari parkā daudzviet izvietoti aicinājumi tūristiem neatvērt logus. Šis šogad ir jau ceturtais gadījums, kad lielie plēsoņas uzbrūk cilvēkiem; pirmais, kas beidzies tik traģiski. Parka vadība ziņo, ka uzbrukumā vainīgā lauvene netiks iemidzināta, jo viņai ir mazi lauvēni, un tiek pieņemts, ka tieši tādēļ dzīvnieks uz svešiniekiem savā teritorijā reaģējis tik agresīvi.

1985. gadā dzimusī Ketrīna Čepela kopš 2013. gada dzīvoja Vankūverā, kur arī strādāja pie “Troņu spēļu” specefektiem. Viņas ģimene – vecāki, divas māsas un brālis – dzīvo Vestčesterā, Ņujorkas štatā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+