Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
14. augusts, 2012
Drukāt

Lauvēns nr. 208 – pretendents uz Gada auto 2013

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Konkursa “Latvijas Gada auto 2013” žūrija pēc vasaras brīvdienām atsāk aktīvu darbu ar dalību ātruma festivālā “Rallijs Kurzeme 2012” 25. un 26. augustā Liepājā. Visi automobiļi pretendenti būs apskatāmi pilsētas ātrumposmā, kur tie veiks goda apli un svinīgo pārbraukšanu pār finiša estakādi.

 

Viens no konkursa pretendentiem ir arī jaunais “Peugeot 208”, kas pieejams trīs vai piecu durvju hečbeka izpildījumā.

Pirms trīspadsmit gadiem prezentētais mazās klases auto “Peugeot 206” izrādījās viens no veiksmīgākajiem franču markas modeļiem. Arī pie mums šis simpātiskais mazauto baudīja samērā lielu piekrišanu. Tad nāca nākamās paaudzes modelis ar indeksu 207, taču tam vairs tik viegli neklājās, jo uznāca krīze. Tagad kārta pienākusi “Peugeot 208”, kas kļuvis vieglāks un lētāks par savu priekšgājēju. Arī vizuāli jaunais modelis izskatās vieglāks un draudzīgāks, taču galvenais dizaineru sasniegums ir interjers. Salonā pārsteidz patīkamais dizains un kvalitatīvie apdares materiāli. Mazā stūre un izskatīgais instrumentu panelis vadītāju noskaņo žiperīgai braukšanai, bet centrālo vietu priekšējā panelī ieņem lielais uz priekšu izbīdītais multimediju sistēmas ekrāns. Kopumā izskatās ļoti mūsdienīgi un mazajai klasei pat visnotaļ pieklājīgi.

Dzinēju piedāvājums ir visai plašs, tāpat kā papild-aprīkojuma iespējas – mūsdienās mazajā klasē tā jau ir kļuvusi par normu. Kā klāsies jaunajam lauvēnam Latvijas sarežģītajā auto tirgū, rādīs laiks. Divas paaudzes vecākā brāļa panākumus tam gan grūti prognozēt, jo pie mums tagad lielā cieņā ir mazi krosoveri.

peugeot_13

TEHNISKIE DATI

“Peugeot 208”

Tips: mazās klases hečbeks

Benzīna dzinēji: 1,0 l 68 ZS 4,3 l/ 100 km; 1,2 l 82 ZS 5,2 l/ 100 km; 1,4 l 95 ZS 5,6 l/ 100 km; 1,6 l 120 ZS 5,8 l/ 100 km; 1,6 l 156 ZS 5,8 l/ 100 km

Dīzeļdzinēji: 1,4 l 68 ZS 3,4 l/ 100 km; 1,6 l 92 ZS 3,8 l/ 100 km; 1,6 l 115 ZS 3,8 l/ 100 km

Transmisija: piecpakāpju vai sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, piecpakāpju vai sešpakāpju automatizētā pārnesumkārba; priekšējo riteņu piedziņa.

Cena no 7724 latiem

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+