Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. novembris, 2015
Drukāt

Lauž negatīvo priekšstatu

Valsts kancelejas fotoValsts kancelejas foto

Balvu mežniecības vecākā referente Lorija Trepcova pateicas par balvu.

Vakar kampaņas “Laba servisa kustība valsts pārvaldē” apbalvošanas ceremonijā valsts amatpersonas aicināja lauzt negatīvos stereotipus par valsts pārvaldi Latvijā.

Vienlaikus tika sumināti ierēdņi, kuri šos priekšstatus jau lauzuši, izpelnoties labāko klientu apkalpošanas speciālistu godu. Par labāko atzīta Valsts zemes dienesta Zemgales reģionālās nodaļas Jelgavas biroja vecākā klientu apkalpošanas konsultante Guna Slāģe, par otro labāko klientu apkalpošanas speciālisti atzīta Valsts meža dienesta Austrumlatgales virsmežniecības Balvu mežniecības vecākā referente Lorija Trepcova, bet trešo vietu iedzīvotāju vērtējumā ieņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Rīgas klientu apkalpošanas un reģistrācijas daļas Pirmās klientu apkalpošanas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Vanda Bērziņa.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+