Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
20. novembris, 2015
Drukāt

Lauž negatīvo priekšstatu

Valsts kancelejas fotoValsts kancelejas foto

Balvu mežniecības vecākā referente Lorija Trepcova pateicas par balvu.

Vakar kampaņas “Laba servisa kustība valsts pārvaldē” apbalvošanas ceremonijā valsts amatpersonas aicināja lauzt negatīvos stereotipus par valsts pārvaldi Latvijā.

Vienlaikus tika sumināti ierēdņi, kuri šos priekšstatus jau lauzuši, izpelnoties labāko klientu apkalpošanas speciālistu godu. Par labāko atzīta Valsts zemes dienesta Zemgales reģionālās nodaļas Jelgavas biroja vecākā klientu apkalpošanas konsultante Guna Slāģe, par otro labāko klientu apkalpošanas speciālisti atzīta Valsts meža dienesta Austrumlatgales virsmežniecības Balvu mežniecības vecākā referente Lorija Trepcova, bet trešo vietu iedzīvotāju vērtējumā ieņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Rīgas klientu apkalpošanas un reģistrācijas daļas Pirmās klientu apkalpošanas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Vanda Bērziņa.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (40)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+