×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. augusts, 2016
Drukāt

Lauzta roka un čempionu tituls aiziet gar degunu

foto - Luc Vanderaafoto - Luc Vanderaa

Bens Adriansens un Lauris Daiders uz pasaules čempionāta devīto posmu motokrosā ekipāžu klasē Kivioli trasē Igaunijā ieradās kā kopvērtējuma līderi un labām izredzēm atlikušajos trīs posmos tikt pie čempionu titula, taču kritiens pirmajā braucienā, pēc kura Adriansens lauza roku, pārvilcis treknu svītru sezonas iecerēm. Tās Adriansenam sākās kopā ar Kasparu Stupeli, kurš guva ceļgala krustenisko saišu plīsumu, turpinājās kopā ar citu vidzemnieku Lauru Daideri, taču šogad nekā.

Pirmajā braucienā otro vietu izcīnīja krievs Igors Rodionovs un Artūrs Linters, taču arī viņiem otrajā braucienā kritiens un savainojums. Daniels Vilemsens un Haralds Kurpnieks divu braucienu summā palika sestie, bet par izcīnīto 18. vietu otrajā braucienā pie pirmajiem punktiem tika Uvis Vasiļenko un Kaspars Krievs.

Abus braucienus uzvarēja un vadību kopvērtējumā ar 349 punktiem pārņēma Jans Hendriks un Bens van den Bogārts, Adriansena/Daidera ekipāžas rēķinā paliek 334 punkti, britiem Stjuartam Braunam un Džosam Čemberlenam 293 punkti. Visticamāk, ar iegūto punktu summu Adriansena/Daidera ekipāžai nepietiks arī sudraba vai bronzas medaļas iegūšanai. Citi Latvijas motobraucēji uz godalgotām, vietām kopvērtējumā nepretendē.

Pasaules čempionāta posmā solo motociklu klasē Frauenfeldē (Šveice) nepiedalījās neviens Latvijas sportists. MX2 klasē uzvarēja brits Makss Enstijs, kopvērtējumā līderis paliek atslēgas kaulu lūzumu ārstējošais Džefrijs Herlings, bet smadzeņu satricināuma dēļ nestartējošais Pauls Jonass atkāpies uz piekto vietu.
Tikmēr Dāvis Ivanovs uzvarējis Kalugas gubernatora kausa izcīņā Krievijā, bet šonedēļ pašmāju labākie solo klašu braucēji pulcēsies uz Superkausa posmu Smeceres sila trasē Madonā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+