Laviņa vadītā Latvijas U-16 hokeja izlase dominē turnīrā Dānijā 2

Latvijas U16 hokeja izlase Dānijā notiekošajā Četru Nāciju turnīrā trijās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras un ieguva pirmo vietu, ziņo Latvijas Hokeja federācija.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Rodrigo Laviņa un Jura Ozola vadītā komanda komanda trijos mačos triumfēja ar kopējo gūto un zaudēto vārtu bilanci 14:2. Jaunie hokejisti pārspēja Dāniju (2:0), Norvēģiju (6:2) un Franciju (6:0).

Pret francūžiem pirmajā periodā Latvijas izlases labā vārtus guva Patriks Zabusovs. Otrajā trešdaļā Francijas komandas vārtsargs tika pārspēts vēl divas reizes – precīzi meta Elvis Grundmanis un Daniils Bērziņš. Noslēdzošajā trešdaļā divi precīzi raidījumi padevās Kārlim Buceniekam un viens Rūdolfam Polcam un Latvijas U16 izlase ar 6:0 svinēja pārliecinošu uzvaru.

Jāatzīmē, ka Latvijas izlases spēlētāji pa Francijas komandas vārtiem meta 51 reizi, kamēr Latvijas U16 izlases vārtsargs Artūrs Šilovs tika traucēts vien septiņas reizes.