×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
9. aprīlis, 2017
Drukāt

Lavrovs: ASV “spēlē terorisma spēli” (15)

Foto-APFoto-AP

ASV “spēlē terorisma spēli”, sestdien, 8.aprīlī, paziņoja Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, runājot pa telefonu ar ASV valsts sekretāru Reksu Tilersonu pirmoreiz kopš ASV šonedēļ veiktajiem gaisa triecieniem Sīrijā.

“Valsts, kas cīnās pret terorismu, vienkārši spēlē terorisma spēli” un “rada reģionālās un globālās drošības draudus”, Lavrovs brīdināja Tilersonu šajā sarunā.

Lavrovs arī apliecināja Krievijas nostāju, ka apsūdzības Sīrijas režīmam ķīmisko ieroču uzbrukuma veikšanā Sīrijas pilsētā Hān Šeihūnā “neatbilst patiesībai”.

ASV piektdienas naktī raidīja 59 spārnotās raķetes “Tomahawk” no karakuģiem Vidusjūrā uz Šairatas aviobāzi pie Homsas pilsētas Sīrijā, reaģējot uz ķīmisko uzbrukumu Hān Šeihūnā.

Tilersonam ir paredzēts otrdien ierasties Maskavā uz divu dienu sarunām.

Krievija piektdien paziņoja, ka tā gaida “paskaidrojumus” par Maskavas asi nosodīto ASV gaisa triecienu Sīrijas aviobāzei, kad nākamnedēļ Krieviju apmeklēs Tilersons.

Savukārt Tilersons piektdien sacīja, ka ir “vīlies” par Krievijas reakciju,”jo tā norāda uz viņu (Krievijas) atbalsta turpināšanos” Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīmam.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Mūsu LA rādās ka “Pasaule” un “Krievija” ir viene un tas pats, proti, krievija ir pasaule un pasaule ir krievija.

 2. Laikam krievu politika “otram kož, pats kliedz” vairs neies cauri. 87 ar gāzi noindētie civiliedzīvotāji opozīcijas pusē, bet Lavrovs saka: vainīgi paši opozicionāri (laikam paši sevi noindēja!), neesot pietiekoši pierādījumi, ka Asads vainīgs! Tad kurš te spēlē terorisma spēli, ja ne pats Lavrovs? Krievija ir tieši līdzvainīga šajā noziegumā un turpina spēlēties ar uguni. “Tomahawk” bija superprecīzi pret mērķiem un TRAMPS jau pasaudzēja to bāzi, raidot raķetes kā brīdinājumu, skrejceļu atstāja neskartu. Var iedomāties, kas paliks pāri no Asada un krievu bruņojuma Sīrijā, ja tās izmantos pa īstam…

 3. ASV spēlē TERORISMA spēli??????????? Ū, Ū!!! Prātiņ nāc mājās!!!!!!!! Jā, utainie tiešām lien un lien kā mīļas cūkas latviešu portālā!!!!!! ..

 4. Kamēr terorists Uļjanovs-Blanks netiks apbēdīts, tikmēr krievnieki pie prāta nenāks !

  • А сам ты не террорист конечно?! Главное, чтобы ты сам в сознание пришёл.
   Ты вор, твоё место у параши! Прекрати воровать чужие ники, сука!

  • Tā blusaino fašistu suga nekad pie prāta nenāks, jo viņu pirms 1000 gadiem aizsāktā negatīvā selekcija netiks pārtraukta. Paskaties uz jebkādas cilvēcības pazīmes zaudējušiem zemāko primātu, homo russicus: Rubiku, Gapoņenkas, Osipova un Aijo Bennesa purniem! Mans suns ātrāk par cilvēku kļūs.

   • Твоя собака, может быть, и станет человеком, но вот ты сам – человеком уже не станешь никогда! Националисты русофобы быть людьми не могут по определению.

 5. Gribu paskaidrojumus no putlera rokas puiša. Kāpēc krievija iebruka Ukrainā ???

 6. Erdogans izsaka sasutumu ,ka ASV sabombardeja tikai 17 lidmasinas un pretgaisa iekartas ,esot par maz. Kremla kimikim jau bija no vina divi dunci mugura . Tagad ir pievienots tomahauks.

 7. Mongoļtatāru dialektā afrikāņu dzejnieka Puškina uzlabotajā variantā ir tāds teiciens: čja bi korova mičala, zirgavieplis serjoža kalantarjans savā acī baļķi neredz, bet uz cita skabargām varen knašs !

  • Mīļumiņ,ko tu vēl māki bez lamāšanās? Latviski rakstīt nemāki,galviņā smadzenīšu naff?

   • А ты что здесь ищешь? Счастья и покоя, или справедливости? Так этого здесь нет, только ложь и ненависть.

 8. Mīļie cilvēki! Izlasīju šo rakstu, un konstatēju ka LETAs žurnālisti laikam ir pieņemti darbā Lavrova dienestā Krievijā, jo vārds vārdā citē tikai viņa izteikumus. “Lavrovs brīdināja”, “Krievija gaida paskaidrojumus no ASV,” un tml. Bet kur tad rakstā oficiālais Tīlersona viedoklis, kur ASV kā mūsu sabiedrotā viedoklis? Rodas jautājums, kas tad Latvijas politikā nosaka toni un ietekmē sabiedrisko domu: daži Maskavai simpatizējoši žurnālisti, kas vienpusīgi un plaši raksta, ko teicis Lavrovs, vai arī objektīvi pasniedzot sarunu un aprakstot, ko teikuši abi valstsvīri.

  • Kas tev nav skaidrs. Viņi taču vienkārši pārtulko no krievu. Kas var šodien veikt ķīmisku uzlidojumu Sīrijā? Atbildēšu pats, respektīvi, Asads, Pu vai citplanetieši, bet pēdējie jau neies klausīties lavrova murgus..

Draugiem Facebook Twitter Google+