×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Lavrovs: Austrumeiropas valstis NATO provocē pret Krieviju vērstu noskaņojumu (20)

Foto - AFPFoto - AFP

Austrumeiropas valstis NATO provocē pret Krieviju vērstu noskaņojumu, ceturtdien paziņoja Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

“Tas izskatās pēc kaut kādas panikas, kuru cenšas mākslīgi izspēlēt dažas Austrumeiropas valstis, kuras, vispirms iestājušās NATO, nenomierinās attiecībā uz šķietamām briesmām no Krievijas,” aģentūrai “Interfax” sacīja Lavrovs.

Pēc viņa teiktā, NATO pārstāvji savulaik mēģinājuši pārliecināt Krieviju, ka, iestājoties aliansē, Austrumeiropas valstis “nomierināsies” attiecībā uz Maskavas draudiem.

“Tad lūk, viņi nenomierinājās, bet sāka darīt visu, starp citu, ar acīmredzamu Vašingtonas atbalstu, – lai .. pasūtītu mūziku NATO iekšienē un izmantotu NATO pieņemtos solidaritātes un konsensa noteikumus ar nolūku noturēt.. NATO un Krievijas sadarbību zemākajā iespējamajā līmenī,”  sacīja Krievijas ārlietu ministrs.

Viņš pauda viedokli, ka Austrumeiropas valstis uzspiež NATO rusofobiju.

“Graut stabilitātes pamatus Eiropā, kas bija ielikti pēc PSRS un Varšavas līguma izzušanas, tos pamatus, kuri vēl pavisam nesen mums palīdzēja efektīvi sadarboties Afganistānas jautājumā, cīņā pret terorismu, narkotiku tirdzniecību un jūras pirātismu, pamatus, kuri deva labas iespējas savstarpējai sadarbībai daudzos citos virzienos, – tas nozīmē tikai to, ka NATO rusofobija, kuru uzspiež mazākums – par to esmu pārliecināts – ir svarīgāka par tiem uzdevumiem, no kuru atrisināšanas ir atkarīga visa Eiroatlantijas reģiona, visas pasaules drošība,”  teica Lavrovs.

“Savos publiskajos izteikumos NATO pārstāvji tik tālu ir atrāvušies no tām reālajām, likumīgajām un dziļajām NATO ietilpstošo valstu tautu interesēm, ka mani tas joprojām pārsteidz,”  piebild Krievijas ārlietu ministrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. krievam it taa gde ja tam i posija.kur vins ierodaas ,tur vins ir saimnieks,vins var uz galda,vins var aiz stuura,vins var tev uz galvas,vins var kam grib uz galvas.JA SDES HOZJAIN.KO RAKSTA LAVROVS-GRUZIJAS ZIIDS,TAM NREVIENS NETIC.TAAPEEC TU GRUZIJAA NEVARI RAADIITIES.

 2. Rusafobija,ja šiem nacionālistiem tā interesētu Latvijas valsts tad te nenotiktu krievu valodas dominēšana darba tirgū,Latviešu vari nezināt ja runā krieviski ok,Latvijas armija nepirktu vecus lietotus ieročus,netirgotu īpašumus krieviem,aziātiem vadošā valsts vara neturētu iedzīvotājus bez darba un nespiestu doties darbu meklēt ārzemēs lai šeit nemirtu badā,ceļot dzīves dardzību tarifus nodokļus un pieņemot lēmumus pret nacionālo latvietību jau vien parāda ka kalpo citiem pašreizējais saimnieks ir ASV un tās politika par cilvēku samazināšanu-lasi vērgu nacionālās pašapziņas likvidāciju jo viņiem nav vajadzīga kāda konkrēta tauta bet bars,vadāms,nedomājoš un uzrīdāms uz to kuru norāda roka.

 3. Viņa ģīmis vien par kaut ko liecina. Melo kā Gēbelss, nacionālšovinisms viņa saturs, cilvēku nīdējs.

 4. lavrikam jaatlaj savus GPS vietas atrasanaas datus,lai varetu nosutit mazitinnu pacinnu,nelielu rocket.

 5. Šitas krievžīdu nacists nav garīgi līdzsvarots. Man viņš atgādina Hitlera fanātiskākos rokaspuišus.

 6. Tikai krievija var novelt no slimās galvas uz veselo.

 7. Kāpēc Krievija sūdzas par viņas neieredzēšanu, bet sākot ar valdību un pilsoņiem neanalizē, kāpēc neviens no bijušajiem pakļautajiem bēg prom no Krievijas? Pirms kādam pārmest, jānorāda iemesli, kāpēc ir tāda attieksme. Ar ideoloģiju un aģitāciju ir par maz.

 8. Krievijā jau pamuļļku, kas notic “imperiālisma šausmām”, pietiek.
  Visus padomju cilvēkus krievi biedēja ar pūstošo kapitālismu un plaukstošo sociālismu.
  Krieviaj taču nemainās – kā bija. tā palikusi ĻAUNUMA IMPĒRIJA.

 9. Vienkārši. Austrumeiropa daudz labāk zina, ar ko draud nonākšana Krievijas apkampienos. Rietumi pārsvarā ir saskārušies tikai ar krievu neapšabāmi izcilajām kultūras vērtībām un izcilajiem sportistiem.

 10. Diemžēl, pati Krievija provocee austrumeiropas valstis pret Krieviju! Visa pasaule briinas par shaadu riiciibu, kaadu atljaujas Krievija 🙁

 11. Pārsteidz vienīgi bezkaunīgā krievijas politika.Vēl jo vairāk sākas jau citu vainu meklēšana,tikai ne savu kļūdu apzināšana.

 12. sis austrum valstis ari izprovaceja ukraina sacelsanos jo nevar sagaidit kad krievija kritis ka egipte-libija-iraka-afganistana un citas jabut gataviem uz visu jau baltiju okupe….

 13. Bizantiskais austrumu kaimiņs ir saplēsis un faktiski padarījus nederīgus visus savus līgumus sk”.Krievijas 1994.gadā Budapeštā noslēgto garantijas līgumu, kas sakarā ar Ukrainas atteikšanos no kodolvalsts statusa garantē Ukrainai teritoriālo neaizskaramību, suverenitāti un nepieļauj ievest nekādu svešzemju karaspēku,” Tas ir lielākais Austrumeiropas kodolatbruņošanās līgums. Tas nozimē ka tikpat viegli un ātri ir jau nederīgi visi pārējie līgumi, jo tam ir precendents – nav vairs līguma – nav vairs problēmu tankiem…Krievijas un Putina agresijas kāri var samazināt tikai NATO. Vel agresijai gatavo jaunu pmatojumu – ar Krievijas tiesu atcelt PSRS sabrukuma dokumentus un līdz ar to brīvas pat sīkjurididkās rokas Baltijā. Ja vēl sekos laikam impērijas lozungs par 1914. gada robežu atjaunošanu Eiropā…Tas Polijai un Somijai , lai arī Turcija neguļ…

 14. Vai Austrumeiropas valstīm vajadzēja aplaudēt?

 15. Kādas garantijas var dot Lavrovs? Nekādas. Impēriskais domāšanas veids spiežas aārā pa visām vīlēm.

  • Kāpēc tiu fašistisko domāšanas veidu sauc par impērisko ? Lietas vajag saukt to īstajos vārdos.

   • Ko Tu, Daumant,te pļāpā . Krievu imperiālisms-šovinisms ir tik daudzas tautas iespaidojis kā to nav neviens imperiālsmsnav izdarijis pasaulē. Fašisms ir tas politikas veids ar ko var imperiālisms piespiest savu tautu liet asinis lai impērija tiktu saglabāta un paplašināta.Demokrātija nav tas instruments ,kas palīdz imperiālismam.PSRS-krievu impēriju ,kādu laiku saturēja tā propoganda ko mēs saucām par “padomju varu”,līdz tautas saprata ka tas tikai tāds fašisma paveids vien ir.
    Kad Gorbačova laikos impērijā tika ielaista demokrātija tā sabruka.

 16. Atliek tikai krievijai pārņemt pilnīgā savā kontrolē Austrumeiropas valstis un momentā krievija un ASV sadarbosies vis augstākā līmenī.Izzudīs arī ,,rusofobija,, par to parūpēsies GPU, NKVD ,KGB,GRU mantinieki.Ja tas izdosies ,tad iespējams ka krievijas tiesa Gorbačovam piespriedīs tikai nosacītu sodu par PSRS likvidāciju.

 17. Protams, vienmēr kāds cits ir vainīgs, tikai ne krievs!

Draugiem Facebook Twitter Google+