Mobilā versija
+3.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Lavrovs: Baltijas jūras reģionā nav draudu, kas attaisnotu tā militarizāciju (8)

Foto - AFPFoto - AFP

Baltijas jūras reģionā nav draudu, kas attaisnotu tā militarizāciju, paziņojis Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

“Esam veltījuši būtisku uzmanību jautājumiem par drošību Baltijas jūras reģionā. Esam pārliecināti, ka šajā pasaules reģionā nav nekādu draudu, kas attaisnotu tā militarizāciju,” viņš teica preses konferencē Maskavā pēc sarunām ar Somijas ārlietu ministru Timo Soini.

Lavrovs stāstīja, ka sarunas gaitā Krievijas puse paudusi savas bažas par paaugstinātu NATO aktivitāti reģionā un alianses infrastruktūras pārvietošanu uz Krievijas pierobežu.

Krievijas ārlietu ministrs pauda pārliecību, ka visus jautājumus par darbību Baltijas jūras reģionā var un vajadzētu atrisināt, izmantojot esošos daudzpusējos formātus.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. melnais apdegulis krievu tauatas un ukrainu slepkava.NAAVI KREMLA FASISTIEM!

 2. runga--—> Lavrovs Atbildēt

  Kas attaisno Krievu impērijas militarizāciju un ieroču žvadzināšanu pie kaimiņu robežām?

 3. … Sis onkulis tic saviem vardiem … nav Kaliningrada, kas apbrunota lidz zobiem un ta nostriprina Kremla nelegalo un sen notecejuso tas okupaciju … !!!

  … Bezabrene nav pretvalstiski noskanotie kolonisti vai tie kuri riko 5. kolonnas pretvalstisko darbibu … nav salidusi Kremla uztureta SX partija … un nav tie 20 000 palikusie virsnieki kuri, lielako ties, ir valstij valstij nelojali … nav vinu varas uzurpacijas meginajums izmainit valsts valodas Satversme noteikto statusu ar valsts uzmeteju palidzibu … kada tad ir so okupantu integracija latviesu kultura … un kamdel notiek masu medijos nepartraukta propoganda pret Baltijas valstim, kamdel vel nav paradijusas internacionala nelikumigas Abrenes aneksa rezolucija, un kamdel valsts ‘atbalstita’ migrantu plusma no Krievijas … u.t.t. lidz nesamanai … par lielajiem meliem … !!!

  … Sis politikis laikam tikai klausas savu propogandu … ka to pierada pat ‘neintralais’ RT TV kanals !!!

 4. Ukrainai arī nebija draudu!

 5. Kaļiņingradas apgabals jau neatrodas pie Baltijas jūras, ja var ticēt ministram.

 6. Draudu vairs nebūs, ja visu uzraudzīs Putina gvarde? Un tā līdz Lamanšam ? Sāk jau apnikt tā uzbāzība…

 7. Visus jautājumus Baltijā var atrisināt izmantojot atbrīvošanas no fašisma formātu.

ES aicina Krieviju nekavējoties atbrīvot aizturētos protestētājus (2)Eiropas Savienība (ES) pirmdien aicinājusi Krieviju nekavējoties atbrīvot protestos pret korupciju svētdien aizturētos demonstrantus.
Draugiem Facebook Twitter Google+