×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
29. marts, 2017
Drukāt

Lavrovs par Baltijas valstīm: “Ne velti pie mums saka – bailēm lielas acis.” (35)

AFP/LETAAFP/LETA

Maskava uzskata, ka Baltijas valstu paziņojumi par Krievijas militāriem draudiem ir nepamatoti, un neredz nekādus šķēršļus savstarpēji izdevīgas sadarbības attīstībai ar šīm valstīm, otrdien paziņoja Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

“No Viļņas, Rīgas un Tallinas periodiski atskanošie paziņojumi par to, ka Krievija apdraud Baltijas valstu identitāti un perina kādus agresīvus nodomus pret tām, ir absurdi un pilnīgi nepamatoti. Ne velti pie mums saka – bailēm lielas acis,” teica Lavrovs intervijā laikrakstam “Argumenti i fakti”.

“Mēs labi saprotam šādu apgalvojumu tīri politisko, konjunktūras pamatu – redzams, šādā veidā mēģina risināt iekšējas problēmas, mobilizēt vēlētājus ar ārēja ienaidnieka tēla izmantošanu,” atzīmēja Lavrovs.

“Šāda retorika ar aicinājumiem pastiprināt sankcijas pret Krieviju, spekulācijām par Krievijas militāriem draudiem, nedraudzīga izturēšanās starptautiskos formātos rada negatīvu fonu divpusējās lietās,” sacīja Lavrovs.

“Tiek saglabāti arī novecojuši kairinātāji, kas saistīti tai skaitā ar nelabvēlīgo humanitāro situāciju un krievvalodīgo iedzīvotāju diskrimināciju šajās valstīs. Šajā jomā mūsu prasības ir atbalstītas ar starptautisku organizāciju rekomendācijām, kuru ziņojumi satur kritiskas
atsauksmes par situāciju cilvēktiesību jomā Baltijā,” teica Lavrovs.

“Protams, mēs nevaram nereaģēt uz tādām Krievijas sabiedrībai jūtīgām tēmām kā ar minēto valstu varas iestāžu līdzdalību veiktie vēstures izkropļošanas, nacistu un viņu vietējo līdzskrējēju heroizācijas mēģinājumi,” sacīja Krievijas ārlietu ministrs.

“Tajā pašā laikā mēs neredzam nepārvaramus šķēršlus tam, lai Krievijas attiecības ar Baltijas valstīm attīstītos labu kaimiņattiecību un savstarpēji izdevīgas sadarbības garā. Mēs vienmēr esam atvērti savstarpēji cieņpilnam dialogam, uzkrājušos jautājumu konstruktīvu risinājumu kopīgai meklēšanai. Jābūt gatavībai to darīt arī no otras puses,” uzsvēra Lavrovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. Одно из двух. Вы либо полный дурак и редкостный идиот, либо вы полностью потеряли связь с реальностью, и живёте в каком то выдуманном мире. Выбирайте.

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
   Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
   Par klozet dzejām maksās honorārus
   un lies čugunu čekai mazpisāņi

   • tu, totāli nozombētais deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga Atbildēt

    izēd ateju, kārtējo reizi. Kā jau ierasts, vari to darīt arī par brīvu un pat bez tavu dermoliberastu pidarskapja saimnieku nicinoši atsviestajiem Jūdasa grašiem – tikai dēļ sava ģenētiski izdzimušā truli nemainīgā “lojālpatrEJotiskā” stulbuma.

    Un, kas arī vismaz tik pat būtiski priekš tevis un taml. garīgajiem kroplīšiem – ja jau tu riskē atļauties tēlot tādu personāžu, kāds tu neesi un nekad arī nebūsi, bet kuru tu nu jau gadiem “ilgtspējīgi” un ieciklēti nemainīgi apskaud ar truli lumpenisku melnu skaidrību, tad – papūlies tomēr apgūt saviem bezjēgas vāvuļojumiem izmantoto latviešu valodu kaut vai vismaz necilā pamatskolas līmenītī, sākotnēji. tevis publiski demonstrētais, ģenētiski aprobežotiem izdzimteņiem tipiski raksturīgais truli bezcerīgais analfabētisms ir vienkārši nožēlojams, bezdzimuma / bezvārda deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga.

    • Lūdzu pasniegt man to visu rubai veidā (atkal nezinu, kā to pareizi raksta). Tu varbūt iesaki ņemt par paraugu tavu latviešu valodu – latviskais dialekts no krievu maternij valodas? Paldies, man nevajag. Ceru ka garumzīmes un komatus tev prātiņa pietiks salikt pašam pareizi. Nekam citam tu neder.

 3. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 4. šarikovu bankas vajag slēgt, cik ilgi

 5. paldies, mums nav vajadzības

 6. Ne velti par šo vīru ir teikts, ka viņš ir vienīgais ārlietu ministrs pasaulē, kurš spēj melot 24 stundas diennaktī

  • Viņš melotu vēl vairāk jā diennaktī būtu vairāk stundu. It sevišķi sadarbība ar krievu ir uzplaukusi Vešņakova laikā. Tikai latvieši nav gribējuši heroizēt bandītu Kononovu.

 7. Nav pamata cienīt valsti kara noziedznieci un noziedznieci pret cilvēci Krieviju. Krievija ir tautu cietums. Krievija ir nedemokrātiska un neizdevusies valsts.
  Lielas acis ir tatāru-mongoļu pēctecim Lavrovam, kurš baidās, ka krievu tauta gāzīs Putina Huilo režīmu un gan Lavrovu, gan Huilo, gan Medvedevu, gan pārējos deģenerātus nošaus pie kremļa sienas.

 8. Tātad, lai uzlabotu attiecības ar Latviju Lavrovs atlaidīs no darba Ždanoku? 🙂

 9. Būtu jau beidzot pienācis laiks saprast,ka karot ar Latviju,nozīmētu karot ar visu NATO,bet vai atomu vicinātāji to ir sapratuši,tiešām šaubos.Drīzāk viņi paši iekļausies NATO,lai tad aizslaucītu visus “heroizētājus” savu robežu tuvumā.

 10. Tas viss ir fufelis! Ja krievam būtu interese par Baltijas valstīm, tas sen jau būtu te, nesagaidot NATO. diemžēl tagad mēs neesam labākā situācijā, jo esam pirmais “dalāmais kumoss”, kuru dalīs krievi un ASV, loģiski, ka mēs paliksim sliktākajā – krievu pusē, vai nu kārtējās brīvības cīņās mēs varam pašiznīcināties pret jebkuru agresoru, jo 1. Esam pārāk maz; 2. pat tie kas ir 90% gadījumu nekaros, jo nav jau par ko, par 100 idiotiem Saeimā un kaudzi dīkdieņiem Ministrijās un tūkstošiem ierēdņu “siltos krēslos” valsts un pašvaldību iestādēs, kas imbicīliski pārtiek no mirstīgās tautas nespējas maksāt NĪN?! 3. lai kā mums potē par dezinformāciju u.c. nesmukumiem, mēs paši esam pilnās biksēs nolaistā valstī, kur saujiņa “pārgudro”, turpina valsti izzagt, dzīvot pāri saviem līdzekļiem, manipulē ar neaizbraukušajiem “pēdējo dzīvību” velkošajiem pavalstniekiem, ampelē pie patriotisma un atbildības pret valsti. Piedodiet, bet visi mani paziņas, tāpat kā Vairas Vīķes Freibergas radi un daudzi citi tā laika latvieši, vienkārši emigrēs no šīs valsts, nevis kļūs par lielgabalu gaļu. Protams, pēc daudzākiem gadu desmitiem atgriezīsimies un gudri stāstīsim un mācīsim kā vajag dzīvot un pieprasīsim mums atņemtos īpašumus. Tā teikt vēsture atkārtojās un cerams, ka neatkārtosies vismaz šajā kontekstā! Bet šādu valsti mīlēt nav iespējams! Un tas nav nihilisms, bet valdības un parlamenta cūcību rezultāts!

  • kremļa pilsonim Atbildēt

   tie tavi fakteļi ir tiesa, bet ne aiz mīlestības pret Latviju tu tos cel augšā, bet aiz naida pret Latviju !

   • Pret šādu valsti ir ļoti jāpiespiežas, lai to mīlētu, respektīvi, būt tās patriotam. Tieši tā pat kā Ulmaņa režīmā 1939 gadā latvieši padevās emigrācijā, kad krievam tika atvērti vārti, tā arī tagad valdība darījusi visu lai patrioti būtu tikai tā saujiņa, kam par to labi maksā. Tā vietā lai nodrošinātu vismaz 80% iedzīvotāju vidējo dzīves līmeni, tāda pilsoņu daļa ir uz eksistences robežas. Kāda viņiem starpība zem kā tupeles būt? Krieva, amerikāņa, vācieša vai latvieša vergtura?! Piedevām savējais ir visnegausīgākais un nekaunīgākais rausējs un imbicīlis! Man ar maskavu ir vismazākā saikne, drīzāk varētu būt ar ukrainu, bet tāpat padošos kaut uz āfriku, to pašu maroku! man išeit nekas nesaista! Manu dzimtenes mīlestību ir nogalinājuši: Šķēle, Šlesers, Kalvītis kuriem būtu jāsēž cietumā arī Godmanis un pasaules glābējs Dombrovskis nav labaki. Es neatgādināšu kur atrodas tuvu miljonam pilsoņu, kas īpaši mīl šo valsti no attāluma! un tā ir tikai pašu valdības, nevis maskavas pirksts! Idioti ir pie stūres! un kamēr par lielu atbildību, varu un teikšanu nebūs vislielākie sodi, tikmēr mēs mirksim sūdos!

 11. Tieši tā… Latvijas vadoņi mūs iegāzuši otrā grāvī- nu ir pilna valsts ar amerikāņu zaldātiem… Viss ir meli , latvietis vienmēr ir bijis līdzskrējējs un roklaiža….Nu negrib dzīvot mierīgi un tagad tautu dzen postā ar milzīgajiem izdevumiem militārajā jomā….

  • Moskaļu trollim 9:02 , 9:08 , 9:10.
   Apskaužams ātrums komentāru driķēšanā.
   Cik tad sanāk par vienu komentāru?

 12. Baltija ir pilnībā jeņķu vasalis, no galvas līdz papēžiem, ko šiem liek to viņi arī runā un dara. Savu zemi un valsti jau nodevuši Rietumiem caur visādiem līgumiem, pašiem tikai “brīvība” kā sevi uzturēt sociālā jomā.Latvijā atļauties dzīvot ir ļoti dārgi.Eksistencei nepieciešamākās vajadzības, proporcionāli pret vairākuma iedzīvotāja ienākumiem, ir noteikti pasaulē 1.vietā. Atšķirībā Krievijā, gāzes (siltums), elektrības, degviela, kā arī NĪN, IIN nodokļi ir stipri zemāki un tātad dzīve parastajam iedzīvotājam kvalitatīvāka.Sanāk diezgan neloģiski, mūs baida ar Krievijas agresiju, lai mēs spētu noturēt savu čempiona titulu nabadzībā!!!

  • Rīgas pašvaldība Atbildēt

   Ņemot vērā to, ka krievijā nav atjaunotas ēkas (kā Latvijā nosiltinātas, nomainīti inženiertīkli), tad cilvēki tur maksā par dzīvokli dārgāk kā Latvijā!
   Tas pats ar pārtikas produktiem, krievijā pruduktu cenas augušas par 30-50% un ir augstākas kā Latvijā, protams ir iespējams ēst vietējos “sūdus” par lētākām cenām.
   Pensijas kaimiņiem 120 EUR, Latvijā – 260 EUR!
   Un atšķirība tuvākos 10 gadus starp dzīves līmeņiem tikai paliks lielāka!

 13. tā Krievijas pārrakstītā vēsture,kurā okupācija tiek saukta par atbrīvošanu,runā par kaut ko citu,nevis ” labām divpusējām kaimiņu attiecībām”.Ukraiņi jau trīs gadus ” sadarbojas”.

 14. Sapuvusi jau tā krievija.
  Kā jau katru gadsimtu atpaliek no civilizācijas par 30-50 gadiem!
  70+milj. Nabagu. Šogad vēl par 20 miljoniem vairāk.Labākie emigrē masveidīgi! Arī Latviju!

  • Надо же, какое несчастье. Да как мы в космос то летаем до сих пор, и атомные электростанции строим? Непонятно.

 15. Un kur zābaku mazgāšana Atlantijas okeāna krastā? Aizmirsies? Un kurā valstī tad mazgās – Spānija, Francija un ko tur vel pa ceļam var ”atbrīvot”….

 16. To jau var redzēt.Krimas okupācija,Ukrainā notiekošais.

 17. Maķ, paremaķ! Lai nu kura govs mautu, bet krievu govij vajag paklusēt – tā arī skan krievu paruna.

 18. Krievijai tik tiešām bail,jo apkārt pie tās robežām ir vieni ienaidnieki.

  • Ой, от тебя особенно страшно. Прямо таким ужасом повеяло, ай яй яй…

Draugiem Facebook Twitter Google+