Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
22. maijs, 2016
Drukāt

“Lazdonas piensaimniekam” pērn krass peļņas kritums (3)

Foto-lazdona.lvFoto-lazdona.lv

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Lazdonas piensaimnieks” pērn strādājis ar 5,89 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 17% samazinājums salīdzinājumā ar 7,14 miljoniem iepriekšējā gadā, liecina “Firmas.lv” dati.

Uzņēmums pērn piedzīvojis peļņas kritumu līdz 7999 eiro salīdzinājumā ar 98 666 eiro 2014.gadā.

Kā norādīts vadības ziņojumā, finanšu rādītāju kritumu diktēja sīvā konkurence un produkcijas cenu samazinājums. Vienlaikus izdevies saglabāt sadarbību ar piena piegādātājiem, iepērkot par 5% vairāk svaigpiena nekā iepriekšējā gadā. Nepārstrādātā piena daļa – 40% – tika pārdota citiem pārstrādes uzņēmumiem.

Pagājušajā gadā pienotava modernizēja ražošanu, kā arī ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu iegādājās piena pārvadāšanas cisternas.

“Lazdonas piensaimnieks” veic pilnu piena pārstrādes ciklu – piena sagādi, pārstrādi, piena produktu ražošanu un realizāciju. Ražoto produktu klāsts – piens, krējums, biezpiens un biezpiena izstrādājumi, jogurti, deserti. Līdz ar piena pārstrādi uzņēmums darbojas arī pakalpojumu sfērā – tam ir atpūtas un tirdzniecības centrs Madonā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lazdonas piena produkti ir ļoti garšīgi.
    Lazdonas piens nepūst, bet sarūgst un veido garšīgu rūgušpienu. Tātad piens ir dzīvs!
    Pērciet un atbalstiet “Lazdonas piensaimnieku”.

  2. … produkcija nekvalitatīva, nekad nepērku lazdonas produktus. Būs kvalitāte, būs peļņa!

  3. Lazdonas piena produkti ir visgarsigakie !

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+