Mobilā versija
+0.8°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
22. maijs, 2016
Drukāt

“Lazdonas piensaimniekam” pērn krass peļņas kritums (3)

Foto-lazdona.lvFoto-lazdona.lv

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Lazdonas piensaimnieks” pērn strādājis ar 5,89 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 17% samazinājums salīdzinājumā ar 7,14 miljoniem iepriekšējā gadā, liecina “Firmas.lv” dati.

Uzņēmums pērn piedzīvojis peļņas kritumu līdz 7999 eiro salīdzinājumā ar 98 666 eiro 2014.gadā.

Kā norādīts vadības ziņojumā, finanšu rādītāju kritumu diktēja sīvā konkurence un produkcijas cenu samazinājums. Vienlaikus izdevies saglabāt sadarbību ar piena piegādātājiem, iepērkot par 5% vairāk svaigpiena nekā iepriekšējā gadā. Nepārstrādātā piena daļa – 40% – tika pārdota citiem pārstrādes uzņēmumiem.

Pagājušajā gadā pienotava modernizēja ražošanu, kā arī ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu iegādājās piena pārvadāšanas cisternas.

“Lazdonas piensaimnieks” veic pilnu piena pārstrādes ciklu – piena sagādi, pārstrādi, piena produktu ražošanu un realizāciju. Ražoto produktu klāsts – piens, krējums, biezpiens un biezpiena izstrādājumi, jogurti, deserti. Līdz ar piena pārstrādi uzņēmums darbojas arī pakalpojumu sfērā – tam ir atpūtas un tirdzniecības centrs Madonā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lazdonas piena produkti ir ļoti garšīgi.
    Lazdonas piens nepūst, bet sarūgst un veido garšīgu rūgušpienu. Tātad piens ir dzīvs!
    Pērciet un atbalstiet “Lazdonas piensaimnieku”.

  2. … produkcija nekvalitatīva, nekad nepērku lazdonas produktus. Būs kvalitāte, būs peļņa!

  3. Lazdonas piena produkti ir visgarsigakie !

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+