×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

LBL bronza paliek Jēkabpilī

foto - Juris Kalniņšfoto - Juris Kalniņš

BK “Jēkabpils” otro sezonu pēc kārtas izcīnījuši LBL čempionāta bronzas medaļas, sērijā līdz trīs uzvarām ar 3-1 pārspējot “Liepāja/Triobet”.

“Esmu laimīgs un lepns par savu komandu. Mums bija grūti, bija problēmas ar sastāvu, tomēr bijām visi par vienu un šai komandai ir fantastiski liela sirds. Grūtības, kas bija sezonas laikā, mūs tikai saliedēja,” otro gadu pēc kārtas ar bronzas medaļu kaklā sacīja jēkabpiliešu kapteinis Rinalds Sirsniņš.

Pirms gada Jēkabpils pie bronzas medaļām tika ar Igoru Miglinieku laukuma malā un Edmundu Valeiko kā viņa palīgu, šoreiz abi treneri bija mainītās lomās, viņiem palīdzēja arī Rūdolfs Rozītis. Izslēgšanas spēļu lielāko daļu šķita, ka viņu komandai tūlīt jābeidzas spēku resursiem, ierobežotā spēlētāju rotācija nogurdināja līderus, taču komandas un tās līdzjutēju gars palika nesalauzts.

Šādas izšķirošas spēles izšķir līderi un gribasspēks. Liepājnieki tādu meklējumos bija visu spēli un īsti neatrada, komandas rezervistu 43 gūtie punkti šoreiz drīzāk ir kā negatīvs piemērs. Jurevičum pieci punkti, Džonsonam nulle, Blauam tikai divi. Sezonas ierastie līderi klusēja, iniciatīvu uzņēmās Jānis Antrops, taču spēles izskaņā netrāpīja arī viņš. Jēkabpiliešiem Maikls Barvels guva 28 punktus, tostarp nenodrebēja no soda metienu līnijas. Bet par gribasspēku liecina atlēkušo bumbu aile – 48 pret 33 jēkabpiliešu labā. No 19 uzbrukumā izcīnītajām bumbām laukuma saimnieki trīs izcīnīja pēdējā minūtē. Sakoda zobus, izcīnīja un uzvarēja, kas šoreiz bija medaļu vērtē.

Regulāro sezonu BK ”Jēkabpils” pabeidza piektajā vietā, izslēgšanas spēlēs pakāpjoties divas vietas augstāk. “Liepāja/Triobet” nospēlēja ļoti stabilu sezonu, līdz pēdējam pretendēja uz regulārās sezonas otro vietu, tomēr pietrūka paša pēdējā punkta ar medaļu spozmi.

BK “Jēkabpils” komandā bronzas medaļas izcīnīja Rinalds Sirsniņš, Mikus Sokolovs, Edgars Štelmahers, Oskars Virsis, Artūrs Dušelis, Maikls Barvels, Devis Teilors, Jānis Pozņaks, Pāvels Veselovs un Andrejs Šeļakovs; sezonas laikā komandā spēlēja arī Povils Čukins, Mārtiņš Kravčenko, Rihards Kuksiks un Dovids Rediks.

 

LBL ČEMPIONĀTS

Par 3. vietu

BK “Jēkabpils” – “Liepāja/Triobet” 69:66 (12:12, 33:29, 49:47). Barvels 28+8AB, Sirsniņš 14+6RP, Sokolovs 11; Antrops 24, Zeļonis 10, Helmanis 9. Sērijā 3-1 (72:83, 71:69, 71:63, 69:66).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+