×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
1. decembris, 2016
Drukāt

LBL novembra labākais spēlētājs Blūms: 10 gados sperts liels solis uz priekšu

foto - LETAfoto - LETA

LBL treneru balsojumā par Novembra labāko spēlētāju atzīts “VEF Rīga” kapteinis Jānis Blūms, kurš savai komandai palīdzēja turpināt bezzaudējumu sēriju vietējā čempionātā.

“VEF Rīga” novembrī LBL čempionātā aizvadīja tikai divas spēles. Blūms tajās trāpīja 9 no 13 tālmetieniem, vidēji gūstot 15,5 punktus un nopelnot +/- koeficientu +13,5. Blūms izvirzījies par līgas rezultatīvāko spēlētāju (vidēji spēlē 16,2 punkti) un produktīvāko trīspunktnieku izpildītāju (vidēji 4,2 trāpījumi spēlē).

“Vislabāk, protams, atceros tās, kurās uzvaru nodrošinājām pašās beigās – ar “Jūrmala/Fēnikss” un “Barons kvartāls”. Abas gan, šķiet, bija vēl oktobrī. Tikko bija interesanta spēle ar valmieriešiem. Pirms desmit gadiem, kad spēlēju Ventspilī, par intrigu neko daudz nebūtu varējis pateikt. Toreiz atšķirība starp klubiem bija ļoti liela, šķiet, sezonas laikā nezaudējām nevienā spēle. Sportiskajā ziņā šajā laikā sperts ļoti liels solis uz priekšu. Ne mēs, ne ventspilnieki pirms spēlēm nevaram būt droši, ka uzvarēsim. Jo interesantāk skatītājiem un arī mums – dalībniekiem.
Viens no galvenajiem iemesliem – profesionāls treneru darbs. Visi pēta video un gatavo skautingu, visi zina visu viens par otru. Arī klubu darba organizācija kļuvusi daudz nopietnāka. Treniņi divreiz dienā, organizēts atjaunināšanās process, fizioterapeitu aprūpe… Neesam unikāli, meistarības līmeņa tuvināšanās ir raksturīga visai Eiropai, tāpēc ir daudz interesantu rezultātu,” savus iespaidus par atgriešanos Latvijā un redzēto LBL čempionātā portālam basket.lv paudis Jānis Blūms.

Latvijas un Igaunijas sieviešu basketbola līgā pie līdzīga apbalvojuma novembrī tikusi “Vega 1/Liepāja” spēlētāja Ieva Vītola.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+