LBL pusfināls: studenti bez argumentiem pret vefiņu 0

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas otrajā pusfināla mačā piektdien čempionvienība “VEF Rīga” ar rezultātu 112:47 (18:15, 29:15, 31:15, 34:2) pārliecinoši izbraukumā uzvarēja “Latvijas Universitātes” (LU) komandu, svinot otro panākumu sērijā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Līdzīgi kā pirmajā abu komandu savstarpējā spēlē, arī šajā LU komanda pretiniekiem cienīgu pretestību spēja izrādīt vien pirmajā ceturtdaļā, kuru “VEF Rīga” uzvarēja ar 18:15. Otrajā ceturtdaļā čempioni veica izrāvienu 14:0, tādējādi pēc 20 minūtēm iekrājot 17 punktu pārsvaru – 47:30.

Otrajā puslaikā “VEF Rīga” pakāpeniski audzēja savu pārsvaru, bet pēdējā ceturtdaļā LU vienība spēja gūt tikai divus punktus. Rezultātā “VEF Rīga” izcīnīja uzvaru ar 65 punktu pārsvaru.

“VEF Rīga” komandā pie punktiem tika visi desmit mačam pieteiktie spēlētāji, bet rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Kaspars Bērziņš. Tikmēr 20 punktus guva Donāts Zavacks, bet ar 16 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Antans Kavaļausks.

Savukārt LU vienības līderis Žanis Peiners šoreiz guva 16 punktus, būdams vienīgais komandas spēlētājs, kurš guva vairāk par astoņiem punktiem.

Kā ziņots, abu komandu pirmajā mačā trešdien “VEF Rīga” Aizkrauklē uzvarēja pārliecinoši ar 114:68. Līdz ar to sērijā līdz trijām komandām rezultāts tagad ir 2-0 pašreizējo čempionu labā.

Divās savstarpējās spēlēs regulārajā čempionātā “VEF Rīga” izcīnīja divas uzvaras.