LBL starpfinišā izstājas kvartets 0

Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionātā beigušās turnīra spēles, un trešdien un ceturtdien Liepājā un Lapmežciemā sāksies ceturtdaļfināla sērijas.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Turnīra pēdējie četri mači vairs nevarēja mainīt vietu izkārtojumu pirmajā sešniekā, kas cīnīsies izslēgšanas spēlēs. Zem tā svītras septīto vietu sev nodrošināja BK “Valmiera” un devīto – BK “Saldus”, kas uzvarēja liepājniekus. Valmierieši savā šosezon pēdējā mačā pieveica “Baronu/LDz” (86:62) un izslēgšanas spēlēs droši vien būtu konkurētspējīga komanda, taču to uzzināt nav lemts. “Barons” ar sešiem zaudējumiem pēdējās septiņās spēlēs tomēr noturējās sešniekā un trešdien viesos sāks ceturtdaļfināla sēriju pret “Liepāju/Triobet” līdz kādas komandas trim uzvarām. Nākamajā dienā pirmo ceturtdaļfināla spēli aizvadīs “Jūrmala/Fēnikss” un BK “Jēkabpils”. Abas komandas turnīru pabeidza ar uzvarām, bet tabulā tās šķīra vienas uzvaras tiesa.

Par rezultatīvāko spēlētāju turnīrā kļuva vefietis Džeralds Robinsons (vidēji 17,2 punkti spēlē). Visvairāk atlēkušo bumbu (10,2) un efektīvākā spēlētāja gods BK “Jelgava” lietuvietim Denisam Krestiņinam, rekordists rezultatīvajās piespēlēs (5,3) ir jēkabpilietis Rinalds Sirsniņš.

LBL ČEMPIONĀTS

* BK “Valmiera” – “Barons/LDz” 86:62 (20:19, 40:35, 65:50), D. Rozītis 27, Dovers 14; Kedzo 13, Epners un J. Rozītis pa 11.

* “Jūrmala/Fēnikss” – “Latvijas Universitāte” 100:67 (20:19, 47:36, 75:47). Laksa un Ausējs pa 15, Pinete un Gromovs pa 11; Zēbergs 17+9 AB, Rubenis 14.

* BK “Jēkabpils” – BK “Jelgava” 82:79 (18:22, 38:38, 56:55, 68:68), Sirsniņš 27, Šeļakovs 19+11 AB; Geks 16, Pļavnieks 15.

* BK “Saldus” – “Liepāja/Triobet” 92:88 (19:17, 47:37, 69:64), Medlins 28, Freimanis 21; Jurevičus 19, Miglinieks un Blaus pa 15.

Turnīra beigās: 1. BK “Ventspils” 15-3 (83%), 2. “VEF Rīga” 8-2 (80%), 3. “Liepāja/Triobet” 23-8 (74%), 4. “Jūrmala/Fēnikss” 18-13 (58%), 5. BK “Jēkabpils” 17-14 (54%), 6. “Barons/LDz” 15-16 (48%), 7. BK “Valmiera” 14-17 (45%), 8. BK “Jelgava” 13-18 (41%), 9. BK “Saldus” 8-23 (25%), 10. “Latvijas Universitāte” 7-24 (26%).