×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2012
Drukāt

LBL Zvaigžņu spēle notiks Daugavpilī

LBL Zvaigžņu spēle 18. februārī risināsies Daugavpilī un tajā LBL sacentīsies ar leģionāru izlasi, vēsta basket.lv.

Daugavpils kļūs par devīto Latvijas pilsētu, kurā notiks LBL Zvaigžņu spēles sarīkojums, un piekto reizi spēlē sacentīsies LBL komanda un līgā spēlējošo leģionāru izlase.

Pirmdien, 23.janvārī, portālos basket.lv, draugiem.lv un delfi.lv sāksies balsošana, kurā tiks ievēlēti Zvaigžņu spēles komandu pamatpiecnieki. Tā notiks līdz 5.februārim. Vēl pa pieciem spēlētājiem katrā komandā nosauks LBL.

Zvaigžņu spēles laikā notiks arī tradicionālās trīspunktu metēju sacensības (piedalīsies LBL un LBL-2 spēlētāji, kā arī LSBL spēlētājas), slam dunk konkurss, meistarības konkurss, treneru sacensības un, protams, komandu karsējmeiteņu konkurss.

„Latvijas Basketbola līga kopš dibināšanas brīža ne tikai rīkojusi interesantas sacensības labākajiem klubiem, bet arī rūpējusies par laba basketbola pieejamību visā valstī. Šosezon lielu ieguldījumu basketbola popularizēšanā devis klubs VEF Rīga, mājas spēles aizvadot pilsētās, kurās vēl nav savu LBL komandu. Esam pārliecināti, ka Zvaigžņu spēles sarīkošana Daugavpilī nostiprinās basketbola pozīcijas Latvijas otrajā lielākajā pilsētā un ceram, kaDaugavpils Universitātes komandai, kas veiksmīgi piedalās Latvijas Sieviešu basketbola līgas čempionātā, tuvākajā laikā pievienosies arī spēcīga vīriešu komanda,” uzsver Latvijas Basketbola līgu direktora pienākumu izpildītāja Maruta Eglīte 

Daugavpils Sporta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Isakovs: „Man ir neizsakāms prieks, ka LBL Zvaigžņu spēle pirmo reizi notiks mūsu pilsētā. Tas neapšaubāmi ir liels notikums ne tikai basketbola, bet arī visā pilsētas sporta dzīvē un plats solis turpmākajai šī sporta veida popularizēšanai un attīstībai visā Latgales  reģionā.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+