Ekonomika
Bizness

LDz koncerns piedalījās izstādē ”TransRussia 2018”1

LDz delegācija izstādē.

VAS “Latvijas dzelzceļš” koncerna uzņēmumi arī šogad no 17. līdz 19.aprīlim piedalījās lielākajā transporta un loģistikas pakalpojumu un tehnoloģiju izstādē Krievijā un bijušajās NVS valstīs “TransRussia 2018”, prezentējot Latvijas transporta koridora piedāvātās iespējas un risinājumus.

Izstādē tika pārstāvētas 29 valstis, 350 kompānijas un to apmeklēja vairāk nekā 15 000 cilvēku, kas apliecina ne vien tās nozīmību, bet arī to, cik sīva konkurence valda loģistikas sektorā. “TransRussia 2018” ietekme sniedzas krietni ārpus Krievijas robežām, pārklājot teju visu Eirāzijas reģionu. Tādēļ Latvijas uzņēmumiem ir būtiski piedalīties šajā izstādē, lai stiprinātu esošo sadarbību un dibinātu jaunus kontaktus ar reģiona lielākajiem loģistikas nozares spēlētājiem.

“Piedalīšanās šajā izstādē ik gadu ir ļoti nozīmīga ne tikai mūsu uzņēmumam, bet arī visai Latvijas transporta nozarei – tādējādi mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem mēs apliecinām mūsu interesi attīstīt savstarpējo sadarbību. Arī šogad mums bija vairākas divpusējās tikšanās ar Irānas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Azerbaidžānas, kā arī Lietuvas un Igaunijas dzelzceļu vadītājiem un Krievijas un citu valstu loģistikas uzņēmumiem, tostarp “TransContainer” un “OTLK”, lai pārrunātu sadarbības iespējas,” LDz dalību izstādē skaidro Edvīns Bērziņš.

Izstādes ietvaros notiekošajā starptautiskajā kravu nosūtītāju, loģistikas un pārvadātāju konferencē uzstājās SIA “LDz Apsardze” valdes priekšsēdētājs Arnis Maculēvičs, kurš prezentēja uzņēmuma redzējumu par to, kā digitālie risinājumi veicina kravu drošību. “Attīstoties jaunajām tehnoloģijām, mums ir iespēja rast mūsdienām atbilstošu “zelta vidusceļu” starp lielām darbaspēka izmaksām, kas raksturīgas fiziskajai apsardzei, un tehniskām kļūmēm, kas agrāk radās cilvēciskā faktora dēļ. Patlaban lielu uzsvaru liekam uz tehnisko apsardzi, kas ļauj ātri, operatīvi un droši veikt objektu apsardzi, vienlaikus sabalansējot izmaksu struktūru tā, lai tā klientam būtu pievilcīga,” skaidro A.Maculēvičs.

“TransRussia 2018” ietvaros norisinās arī starptautiskā Ziemeļu-Dienvidu lietišķā kluba tikšanās konteinerpārvadājumu attīstībai no Indijas un Irānas. Tajā piedalījās SIA “LDz Loģistika” valdes priekšsēdētājs Gundars Ābols.

LA.lv