×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. oktobris, 2014
Drukāt

LDz lielākais korporatīvās pārvaldības koeficienta pieaugums starp valsts uzņēmumiem (1)

Foto-LETAFoto-LETA

“Prudentia” un “NASDAQ OMX Riga” šomēnes publiskotajā pētījumā “Top101.lv” noskaidroti ne tikai Latvijas vērtīgākie uzņēmumi, bet arī apzināta korporatīvās pārvaldības kvalitāte. Šogad starp valsts kapitālsabiedrībām VAS “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) korporatīvās pārvaldības indeksa kāpums ir bijis vislielākais – tas audzis par 20 punktiem, sasniedzot 69 punktu atzīmi.

LDz informē, ka valsts kapitālsabiedrību kopvērtējumā pēc iegūtā kvalitatīvas pārvaldes indeksa LDz ierindojas 3. vietā, piekāpjoties VAS “Latvenergo” (90 punkti) un VAS “Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum” (81 punkts).

“NASDAQ OMX Riga” valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne LDz augsto koeficienta pieaugumu skaidro ar uzņēmuma iniciatīvu publiskajā telpā uzrādīt informāciju par saviem finanšu rādītājiem. “Papildu tam uzņēmums ir palielinājis pieejamās informācijas apjomu savā interneta mājas lapā, kas arī paaugstināja kopējo rezultātu,” pamato “NASDAQ OMX Riga” pārstāve.

“Esam gandarīti par sasniegto rezultātu un nākotnē strādāsim, lai sabiedrība būtu vēl vairāk informēta par uzņēmuma darbību un sasniegtajiem rezultātiem,” piebilst LDz viceprezidents finanšu jautājumos Aivars Strakšas.

Pētījumā novērtēta vairāk nekā 600 dažādu Latvijas uzņēmumu, tostarp valsts kapitālsabiedrību pārvaldības kvalitāte, par pamatu ņemot publiski pieejamo informāciju par uzņēmumu pārvaldību un atklātību pret sabiedrību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paši sevi uzslavē?

Draugiem Facebook Twitter Google+