×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
15. augusts, 2017
Drukāt

LDz valdes locekļa amatā atkārtoti apstiprina Aivaru Strakšas (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izvērtējot VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) valdes locekļa un viceprezidenta Aivara Strakšas darbu uzņēmuma vadības komandā un augstu novērtējot viņa profesionalitāti un kompetenci, LDz padome ir pieņēmusi lēmumu par A.Strakšas atkārtotu apstiprināšanu amatā uz turpmākajiem pieciem gadiem. Lēmumu saskaņojis arī kapitāla daļu turētājs – Satiksmes ministrija.

A.Strakšas LDz valdes locekļa amatā ir kopš 2005.gada un atbild par finanšu jautājumiem. Saskaņā ar valsts kapitālsabiedrību pārraudzības iestādes Pārresoru koordinācijas centra atzinumu, LDz 2016.gadā, neraugoties uz sarežģīto situāciju nozarē, ir sasniedzis visus noteiktos finanšu mērķus.

LDz prezidents Edvīns Bērziņš norādīja, ka ir gandarīts par LDz padomes un akcionāra lēmumu, augstu novērtējot A. Strakšas pieredzi un kompetenci, kā arī devumu uzņēmuma attīstībā gan izaugsmes gados, gan arī grūtākā periodā. “Uzņēmumam un visam “Latvijas dzelzceļa” koncernam patlaban ļoti būtiska ir pārvaldības un tostarp finanšu vadības stabilitāte. Pašreizējā LDz vadības komanda ir ļoti spēcīga, ietverot gan tehniskos, gan finanšu, juridiskajos un attīstības jautājumos pieredzējušus vadītājus, un ir ļoti būtiski, ka tā turpina darbu līdzšinējā sastāvā,” sacīja E.Bērziņš.

LDz viceprezidenta A.Strakšas pārziņā ir ne tikai uzņēmuma finanšu pārvaldības jautājumi, bet arī sadarbība ar Satiksmes ministriju transporta un loģistikas nozares stratēģisko dokumentu izstrādē.

A.Strakšas LDz valdes locekļa amatā ir kopš 2005.gada. Pirms tam bijis LR zemkopības ministra padomnieks, A/S “Hipotēku un zemes banka” padomes loceklis, A/S “Latvijas Pasts” padomes loceklis, Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas padomes priekšsēdētājs, kā arī LR finanšu ministra padomnieks.

VAS “Latvijas dzelzceļš” ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Это самый гадкий человек на железной дороге. Простые железнодорожники искренне ненавидят этого ублюдка из-за проводимой им политики сокращения штатов и экономии средств. Сколько людей из-за него потеряло работу. Причём, сокращают как раз простых работяг и так получающих чуть больше минималки. А количество разных манагеров становится всё больше и больше.

Draugiem Facebook Twitter Google+