Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
11. augusts, 2014
Drukāt

Lecot jūrā no mola, smagi savainojas 17 gadus vecs jaunietis (3)

Atrie11

Vakar Vidzemē, no mola uz galvas lecot jūrā, 17 gadus vecs jaunietis guvis galvas traumu un mugurkaula skriemeļu lūzumus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Inga Vītola.

Citviet reģionā 12 gadus vecs puisis arī lecis ūdenī uz galvas un savainojis mugurkaula kakla skriemeli.

Mediķu palīdzība bijusi nepieciešama arī 18 kukaiņu sadzeltiem cilvēkiem, kuriem attīstījušās nopietnas alerģiskas reakcijas. Viņu vidū bijusi arī 14 gadus veca Rīgas reģiona iedzīvotāja, kurai pirkstā iedzēlis irsis.

Palīdzība Rīgas reģionā sniegta arī piecus gadus vecam zēnam, kurš, iebāžot kontaktligzdā stieni, guvis elektrotraumu. Tāpat saņemts izsaukums pie 40 gadus veca vīrieša, kurš guvis elektrotraumu, griežot mucu.

Kopumā aizvadītāja diennaktī mediķi saņēmuši 1272 izsaukumus, no kuriem 259 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Runājoša galva, kam garantēta pūstoša un izgulējumiem klāta ķermeņa apakšdaļa. Precīzāk-perifēra tetraparēze. Dažu muļķības mirkļu cena.

  2. Jānis Rēdiņš 10.08.1993 Atbildēt

    Noteikti ir jabūt ļoti uzmanīgiem, ar ņurkāšanu uz galvas! Labāk izvēlēties pareizākas atrakcijas, kā batutlēkāšana, vai vienkārši, braukāties ar videi draudzīgu transportlīdzekli, kā riteni! ;D

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+