Mobilā versija
+20.7°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
8. marts, 2017
Drukāt

Ledū ielūzis makšķernieks paspēj izsaukt glābējus

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

Vakar plkst. 11.27 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)saņēma izsaukumu uz Liepu gatvi Kazdangā, kur, makšķerējot, dīķī bija ielūzis apmēram 58 gadus vecs vīrietis, kurš pats saviem spēkiem bija izkļuvis no āliņģa un izsaucis ugunsdzēsējus glābējus.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vīrietis uz ledus guļ bez kustības pazīmēm.

Ugunsdzēsēji glābēji cietušo ar glābšanas dēli nogādāja krastā un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. VUGD atgādina ka atrasties uz ledus ir bīstami un tas apdraud cilvēka veselību un dzīvību. Tāpat VUGD aicina nepaiet vienaldzīgi garām, ja redzat, ka bērni vai pusaudži atrodas uz ledus – brīdiniet viņus par bīstamību, kā arī, ja cilvēks ir ielūzis ledū, nekavējoties zvaniet glābšanas dienestam pa tālruni 112.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (9)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+