Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
31. janvāris, 2016
Drukāt

Ledus iešana Ogrē pagaidām problēmas nerada

Foto-LETAFoto-LETA

Situācija ar ūdens līmeni un ledus iešanu Ogrē pagaidām ir mierīga un problēmas nerada, aģentūrai LETA pastāstīja Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs.

Šodien upes posmā no dārzkopības sabiedrības “Ogre” līdz Ogres hidroelektrostacijai (HES) ledus vairs neesot, toties tas sastrēdzis Ogres lejtecē pirms ietekas Daugavā. Lai arī lejtecē ledus vēl nav salauzts, ūdens var aiztecēt prom, norādīja Sapožņikovs.

Viņš arī atzīmēja, ka upē ledus, kā jau parasti šajā laikā, ir sakrājies vairāku kilometru garumā. Taujāts par ūdens līmeni Ogrē, pašvaldības pārstāvis zināja teikt, ka ar to “viss ir kārtībā”.

Kopumā situāciju upē Sapožņikovs vērtēja kā mierīgu un norādīja, ka satraukumam nav pamata.

Jau ziņots, ka arī vakar ūdens līmeņa celšanās Ogrē lielas problēmas neradīja, taču bažas bija par gaidāmā ledus nākšanu no Ogres upes augšteces.

Kā ziņots, pieturoties atkusnim, Latvijas upēs ir paaugstinājies ūdens līmenis. Ogres upē pie Ogres pilsētas, ledum sablīvējoties, ir iespējama palieņu applūšana.

Pievienot komentāru

Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+