×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
2. novembris, 2013
Drukāt

“Legālo narkotiku” tirgotāji policijā sūdzas par biznesa traucēšanu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Policijas darbinieki pie "legālo narkotiku" tirgotavas Marijas ielā.

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pēdējā laikā pastiprinātās pārbaudes un patruļas izraisījušas tā dēvēto legālo narkotiku bodīšu tirgoņu sūdzības par biznesa traucēšanu.

Kopš rudens sākuma policija sāka pastiprinātas pārbaudes un patruļas šo tirgotavu tuvumā. Tas acīmredzot izraisījis bodīšu īpašnieku neapmierinātību, jo oktobrī RPP saņēmusi divas sūdzības, kurās pausta neapmierinātība par biežajām patruļām bodīšu tuvumā, kas tādējādi traucē komercdarbībai. Tas apliecina, ka policijas pūles cīņā ar šo rūpalu nav tukšas, aģentūrai LETA atzina RPP pārstāvis Andrejs Aronovs.

“Mums līdz šim saņemtas divas sūdzības. Tās ir absurdas, jo policija traucējot komercdarbībai ar savu nemitīgo klātbūtni, lai gan mēs tajās nelaužamies. Protams, atbilde uz iesniegumiem tiks sniegta, lai gan tās nevar uzskatīt par sūdzībām,” norādīja Aronovs.

Aronovs ironizē, ka nākamreiz jau automašīnu apzadzēji rakstīs policijai pretenziju par to, ka policijas patruļa traucē “pelnīt naudu” konkrētajā rajonā.

Aronovs arī uzsvēra, ka policija, protams, turpinās pārbaudes un patruļas.

Šobrīd pēc Valsts policijas sniegtās informācijas Latvijā aktīvi darbojas aptuveni 70 tā dēvēto legālo narkotiku tirdzniecības vietas, un Valsts policija sola aktīvi turpināt pārbaudes pēc 14.novembra, kad stāsies spēkā likuma grozījumi par pagaidu aizliegumu apreibinošajām vielām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. … bet pamēģini saeimā dabūt cauri likumu par legālo narkotiku aizliegšanu – katrs deputāts par, bet balsojumi “pazūd” – un laikam % interese – tāpēc jau policija traucē. Drīzāk aizliegs policijai traucēt nekā šo lietu Latvijā slēgs…

  2. Vēl varētu arī citas pārbaudes uzrīkot, kā visiem tirgotājiem -VIDu, ugunsdzēsējus, sanitāri epidemioloģisko dienestu u.c. Tādas pārbaudes ir ik dienas visiem.

  3. kā var NARKOTIKAS būt legālas?……ārprāts viens!
    viņus izmest no Valsts vajag,ne tikai traucēt!

Draugiem Facebook Twitter Google+