Kultūra
Mūzika

Leģendārā grupa “Menuets” dziedās dziesmas no filmas “Četri balti krekli”+VIDEO1

Reklāmfoto

Lai godam nosvinētu faktu, ka 15. maijā Kannu kinofestivālā īpašā seansā izrādīta izcilā latviešu kinorežisora Rolanda Kalniņa 1967.gadā tapusī filma “Četri balti krekli”, grupa “Menuets”, kas šogad svin pastāvēšanas 50. gadskārtu, aicina uz diviem īpašiem koncertiem, informē producents Jānis Viduskalns.

Tā būs iespēja vēlreiz kopā ar klausītājiem izdziedāt dziesmas, kas nenoveco, ar kurām uzaugušas vairākas paaudzes, un kuras klausāmies joprojām: “Alvas zaldātiņi”, “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Lilioma dziesma”, “Balāde par Johanu” u.c.. “Šis patiešām būs grandiozs koncerts, jo grupa koncertēs teju divas stundas,” saka pasākuma producents Jānis Viduskalns.

Litenē pēc koncerta par dejām rūpēsies grupas “Galaktika”, “Bruģis”, Kaspars Maks un DJ Aivis, savukārt Talsos zaļumballē par noskaņu gādās “Rumbas kvartets”.

Saistītie raksti

Koncerti skanēs 26. maijā plkst. 20 Litenes estrādē un 8. jūnijā plkst. 19 Talsu Sauleskalna estrādē. Abās pasākumu norises vietās – gan Litenē, gan Talsos – būs iespēja bērnus uz koncerta laiku atstāt pieskatīšanai bērnu stūrītī, netraucējot koncerta apmeklētājiem baudīt koncertu.

Ieeja koncerta norises vietā – no plkst.17. Biļetes cena 7 – 14 eiro. Bērniem līdz desmit gadu vecumam vecāku pavadībā, kā arī 1.grupas invalīdiem, uzrādot invaliditātes apliecību, – ieeja bez maksas.

LA.lv