Mobilā versija
+0.9°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
11. oktobris, 2016
Drukāt

Leģendārais Juris Pavītols kopā ar dēlu dziedās “Līvu” dziesmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 14. oktobrī, plkst. 18 Liepājas muzejā izstādes “Dzelzsgriezēj, šī pasaule mums jāsagriež” ietvaros notiks muzikāla tikšanās ar leģendārās grupas “Līvi” dibinātāju Juri Pavītolu un viņa dēlu Matīsu Pavītolu, LA.lv uzzināja muzejā.

Turpinot veiksmīgi aizsākto pasākumu ciklu, grupai “Līvi” veltītajā izstādes telpā, uz muzikālu tikšanās vakaru aicina Juris Pavītols. Koncertā Juris uzstāsies kopā ar savu dēlu, mūziķi Matīsu Pavītolu. Matīss bijis arī aktieris Arvīda Krieva filmā “Dancis pa trim”. Koncertā abi izpildīs dziesmas no dubultalbuma “Pareizi – nepareizās dziesmas”, kas ietver dziesmas no “Līvu” laikiem līdz pat mūsdienām.

“Līvu” pirmsākumi meklējami 1972.gadā, kad Liepājas kultūras namā tika izveidots vokāli instrumentālais ansamblis, kuru vadīja Juris Pavītols. Ansamblis tā sākotnējā sastāvā piedalījies festivālā “Liepājas dzintars” 1972. un 1974. gadā, kā arī pilsētas un republikas skatēs. Juris piedalījās arī grupās “Saime” un “Jolanta”.

Ieejas maksa pieaugušajiem – 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,50 eiro.

Pievienot komentāru

Apbalvotas skaistākās pērnā gada grāmatasJau 24. reizi izvērtēts grāmatu vizuālais ietērps un sumināti laureāti, un šovakar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē pasniegtas grāmatu mākslas konkursa "Zelta ābele 2016" balvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+