Latvijā
Novados

Leģendārajā Liepājas rokkafejnīcā tirgos burgerus3


Bijusī Rokkafejnīca Liepājas centrā, Stendera ielā.
Bijusī Rokkafejnīca Liepājas centrā, Stendera ielā.
Foto – LETA/Ieva Lūka

Augusta sākumā atbilstoši plānam tika uzsākta kādreizējās Latvijas 1.rokkafejnīcas ēkas Stendera ielā 18 pārbūve, lai drīz tajā ienāktu ātrās ēdināšanas tīkla “Hesburger” restorāns, šodien vēstī Kurzemes portāls “liepajniekiem.lv”.

“Hesburger” starptautiskās attīstības un mārketinga direktore Ieva Salmela portālam atklāja, ka uzņēmums plāno projektu nodot ekspluatācijai šī gada beigās.

Tā kā šī ēka liepājniekiem bijusi emocionāli svarīga, daudzus pilsētas iedzīvotājus šīs izmaiņas neapmierinot. “Šis ir gan emocionāls, gan racionāls jautājums. Tas, ka liepājniekiem vēsturiski tik nozīmīgā vietā attīstās citas nozares uzņēmums, daudziem varētu nepatikt un arī es labprātāk šajā vietā vēlētos apmeklēt rokkafejnīcu, nevis ātrās ēdināšanas uzņēmumu,” tā portālam atzīst Liepājas pilsētas priekšsēdētāja vietnieks tūrisma un investīciju jautājumos Ģirts Kronbergs.

“Bet no biznesa vides viedokļa šī ir laba ziņa. Uzņēmējs saskata Liepājas uzņēmējdarbības vides iespējas un iedzīvotāju maksātspēju, tādējādi investējot jaunas vietas izveidē,” viņš piebilda.

Liepājā jau vairākus gadus strādā divi “Hesburger” restorāni.

Saistītie raksti

2013.gada sākumā pēc 11 gadu darbības Latvijas 1.rokkafejnīcas īpašnieks SIA “Argolat” uzsāka maksātnespējas procesu, taču 2015.gada decembrī Peders Rathlefs ēkā atvēra restorānu un naktsklubu “Vecais vikings”, kas savu darbību pārtrauca šogad, ziņo “liepajniekiem.lv”.

2016.gadā par 665 tūkstošiem eiro SIA “Rigaburger”, kas pārvalda ātrās ēdināšanas restorāna “Hesburger” ķēdi Latvijā, nopirkusi bijušo rokkafejnīcas ēku un zemi.

LA.lv