×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Leģendārajam aktierim Kērkam Duglasam aprit 100 gadi

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Leģendārajam amerikāņu kinoaktierim Kērkam Duglasam piektdien aprit 100 gadi. Viņš gan atzīst, ka jūtas “vientuļš”, jo vairums viņa Holivudas draugu jau aizgājuši mūžībā.

Runājot ar žurnālu “Variety”, filmas “Spartacus” zvaigzne sacīja: “Es tagad esmu 100 gadus vecs. Es lasu par Holivudu, un es nezinu šos cilvēkus. Kur ir Bērts [Lankesters]? Kur ir Lorenss Olivjē? Viņi visi ir aizgājuši. Man viņu trūkst. Es jūtos vientuļš.”

1991.gadā Duglass cieta helikoptera katastrofā, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki, bet viņš pats guva mugurkaula traumu. Aktierim 1996. gadā bija trieka, un tās rezultātā cietušas viņa runas spējas.

“Variety” atklāj, ka aktieris pārtraucis interviju, lai atvainotos par savu lēno runu, un sacījis: “Es ceru, ka jūs mani saprotat, jo es mēdzu runāt daudz labāk, nekā tas ir tagad.”

Vēl 2011. gadā intervijā filmas “Paths of Glory” aktieris sacīja, ka “nedomā par nāvi” un ka koncentrē savu enerģiju uz “rakstīšanu”.

Toreiz viņš atzina: “Es nedomāju par nāvi, es domāju par dzīvi. Kopš triekā cieta manas runas spējas, es rakstu arvien vairāk.”

Filmas “Lonely Are the Brave” zvaigzne arī tuvākajā laikā neplāno padoties, sakot, ka nākamo lielās robežšķirtnes interviju sniegs, kad viņam “būs 200”.

“Man nelikās, ka tad, kad es būšu sasniedzis 100 gadu vecumu, es sniegšu intervijas. Man šķita, ka tad es jau atpūtīšos, un es sniedzu vairāk interviju, nekā es to mēdzu darīt agrāk.”

“Tomēr man šķiet, ka tagad man ir laiks atpūsties. Mēs darīsim to atkal, kad man būs 200.”Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+