Leģendu duelī priecājas Bufons un “Juventus” 0

Itālijas futbola grands Turīnas “Juventus” trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē viesos ar 2:0 (0:0) uzvarēja Portugāles komandu “Porto”, kas mača lielāko daļu aizvadīja mazākumā, bet Spānijas klubs “Sevilla” savā laukumā sīvā cīņā ar 2:1 (1:0) uzvarēja Anglijas premjerlīgas čempioni Lesteras “City”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Portu aizvadītajā cīņā mājinieki spēles 27.minūtē palika mazākumā, kad par otro brīdinājumu no laukuma tika noraidīts Alekss Telešs. Pirmo brīdinājumu brazīliešu pussargs saņēma 25.minūitē, bet divas minūtes vēlāk vēlreiz asi nospēlēja pret pretinieku, tiekot noraidīts no laukuma.

“Juventus” komandai piederēja iniciatīva, tomēr līdz 72.minūtei mājinieki varonīgi aizstāvējās. Tiesa, pēc tam “Porto” rupji kļūdījās savā soda laukumā, vienam no aizsargiem atspēlējot bumbu pretiniekam pa sitienam. Izdevību izmantoja Marko Pjaca, kurš tikai pirms piecām minūtēm bija devies laukumā uz maiņu.

Arī otro vārtu guvumā “Juventus” galvenais treneris Masimiljāno Alegri uzminēja ar maiņu, jo 2:0 panāca Dani Alvešs, kuram vajadzēja tikai minūti pēc nākšanas laukumā, lai izdarītu precīzu sitienu.

“Porto” futbolisti pēc pretinieku centrējuma 74.minūtē pieredzējušo Alvešu atstāja vienu savā soda laukumā, ko 33 gadus vecais brazīliešu futbolists nekavējoties izmantoja, sitot Ikera Kasiljasa sargāto vārtu tālajā stūrī.

Atlikušajā laikā “Juventus” varēja gūt arī trešos vārtus, taču rezultāts vairs nemainījās. Turīnas klubs šajā mačā piecas reizes sita pretinieku vārtu rāmī, kamēr “Porto” tā arī neizdarīja nevienu sitienu.

Šajā mačā bija divu izcilu vārtsargu duelis, jo “Porto” vārtus sargāja spānis Kasiljass, bet “Juventus” cietoksni sargāja Džanluidži Bufons.

“Porto” un “Juventus” vienības savā starpā tikās ceturto reizi, itāļiem svinot trešo panākumu, bet vēl viena cīņa noslēgusies neizšķirti.