×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. aprīlis, 2014
Drukāt

“Leģendu vakarā” par kino aizkulisēm stāstīs Lilita Ozoliņa

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Trešdien, 16. aprīlī kinoteātrī “Kino Citadele” senioriem un citiem kinomīļiem būs iespēja tikties ar leģendāro skatuves, TV un kino zvaigzni Lilitu Ozoliņu, vēsta sarīkojumu cikla “Leģendu vakars” rīkotāji.

Pasākuma laikā Andrejs Volmārs sarunā ar iemīļoto Latvijas kino aktrisi Lilitu Ozoliņu atskatīsies uz nopelniem bagātajām un kinokultūrai nozīmīgām kino filmām, tādām kā “Kad lietus un vēji sitas logā”, “Ilgais ceļš kāpās”, “Melnā vēža spīlēs”, “Cīrulīši” u.c., kurās spilgtu meistarību atainojusi vakara viešņa.

Aktrise izteiks savu viedokli par kino attīstību Latvijā un iepazīstinās ar šī brīža aktuālākajām starptautiskajām filmām, kuras tiek augstu novērtētas visā pasaulē, kā arī atklās kino veidošanas aizkulišu notikumus. “Leģendu vakars” viesiem būs iespēja izteikt savu viedokli par apskatītajām tēmām, uzdot jautājumus leģendārajai kino aktrisei, kā arī iegūt balvas no kinoteātra “Kino Citadele”.

Pēc kopīgām sarunām un diskusijām pasākuma apmeklētāji kā pirmie iepazīsies ar piedzīvojuma drāmu “Noass”, kura iznāca uz pasaules ekrāniem tikai 28. martā. Galvenās lomas atveidotājs ir ASV Kinoakadēmijas balvas ieguvējs Rasels Krovs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+