Sports
Futbols

“Legia” fani Madridē iesaistās sadursmēs ar policiju, ir ievainotie (video)0

AFP/LETA

Spānijas galvaspilsētā Madridē otrdien notika sadursmes starp Polijas futbola līdzjutējiem un vietējo policiju, un tajās tika ievainoti pieci poļu līdzjutēji un divi policisti.
Sadursmes notika pirms Čempionu līgas otrdienas spēles starp Madrides futbolklubu “Real” un Varšavas klubu “Legia” Spānijas galvaspilsētā.

Tās sākās, kad fani ieradās Santjago Bernabeu stadionā. Daži no viņiem apmētāja policistus ar stikla pudelēm, signālraķetēm un citiem priekšmetiem, kā arī draudēja žurnālistiem, kuri filmēja šīs sadursmes.
Sadursmes ilga pusstundu, līdz tika atjaunota kārtība. To gaitā neviens netika aizturēts, paziņoja Spānijas policija.
Spānijas varas iestādes bija paredzējušas, ka uz Santjago Bernabeu vārdā nosaukto stadionu dosies apmēram 3500 “Legia” līdzjutēju, un iesaistīja kārtības uzturēšanā 2000 policistus.

Saistītie raksti

Vairākas stundas pirms spēles sākuma tika aizturēti trīs poļu līdzjutēji 31, 33 un 34 gadu vecumā, kuri uzbruka oficiantēm kādā bārā Madrides Lalatinas rajonā, nozaga vienai sievietei mobilo tālruni un mēģināja nolaupīt naudu no kases.
Šie trīs līdzjutēji arī pretojās policijai, kad tā ieradās notikuma vietā.

Pašā mačā otrdien “Real” sagrāva “Legia” komandu ar rezultātu 5:1 (3:1).

Nākamā spēle starp abām šīm pusēm pēc divām nedēļām notiks aiz slēgtām durvīm, jo Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) noteica sankcijas pret “Legia” par rasistisku izturēšanos un kautiņiem starp komandu līdzjutējiem pēc “Legia” zaudējuma Dortmundes klubam “Borussia” septembrī ar rezultātu 0:6.
“Legia” par šiem incidentiem arī piespriests naudassods 80 000 eiro apmērā.


LA.lv