×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
6. aprīlis, 2014
Drukāt

Lehs Valensa: Putinam ir jāatbild par savu rīcību Hāgas tribunālā (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Bijušais Polijas prezidents un Nobela miera prēmijas laureāts Lehs Valensa (attēlā) aicina izveidot starptautisku komisiju, lai piespiestu Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ievērot starptautiskus nolīgumus.

“Es gaidu, kad pasaule Putinam atbildēs vīrišķīgi. Tagad visi izmanto kaut kādas kombinācijas,” intervijā laikrakstam “Rzeczpospolita” sacīja Valensa, komentējot Krievijas realizēto Krimas aneksiju.

Valensa norādīja, ka pasaule nekādā gadījumā nevar piekrist Ukrainas sadalīšanai. “Pasaulei jāatrod sevī solidārs spēks, kas liktu Putinam uzvesties atbilstoši 21.gadsimtam,” sacīja Valensa.

Pēc Valensas domām, sankciju ieviešana pret Krieviju ir pārāk pieticīgs solis. “Jāsaprot, kas notiek ar Krievijas gāzi un preču tirdzniecību. Vai mēs varam atļauties izslēgt Krieviju no ekonomiskās dzīves.”

Pasaule nevar piedot Putinam Kijevas protestu upurus un Ukrainas teritorijas daļas atņemšanu un Krievijas prezidentam ir jāatbild par savu rīcību Hāgas tribunālā vai kādā citā starptautiskā tiesā, sacīja bijušais Polijas prezidents.

“Nedrīkst pārkāpt starptautiskus nolīgumus un vienošanās un radīt draudus citai nācijai. Ir jārīkojas, lai ikviens vēl pirms rīkoties, zinātu, ka viņu par to tiesās,” norādīja Valensa.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Kremla sizofreno ,ar mazvertibas kompleksu sigstoso,cekistu punduri,kopa ar vina cekistu bandu ir
  nekavejoties…….Talak var katrs izteikt savus priekslikumus…..

 2. Zigurds Mežavilks Atbildēt

  Šis Gdaņskas eelektriķis nepielaida pie Polijas varas kloķiem komunistus un viņu sulaiņus. Maršals Jaruzeļskis tika aiz restēm. Polija tapēc ir labklājības valsts.

 3. polšss + divlitru alkāns Atbildēt

  ;)))))))))

  Šitam biedram vairēk nelejiet – galīgi aizmuldējies ķēmā.

Draugiem Facebook Twitter Google+