×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Lekcija par Senās Ķīnas zīlēšanas kanonu Jidzjin

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

Kalnciema kvartālā 18. aprīlī 19:00 notiks lekcija “Pārmaiņas un to prognozes: Senās Ķīnas zīlēšanas kanons Jidzjin”, kuru vadīs viens no Latvijas vadošajiem Austrumāzijas pētniekiem, Kaspars Eihmanis.

“Pārmaiņu kanons” Jidzjin ir viens no senākajiem Ķīnas garīgās kultūras klasiskajiem tekstiem, kas atstājis milzīgu iespaidu uz politiku, filosofiju, reliģiju, mākslu, medicīnu un cīņas tehniku ne tikai Ķīnā, bet visā Austrumāzijas reģionā. Arī Rietumu populārajā kultūrā atpazīstamību ieguvušais senķīniešu filozofijas princips jiņ-jan Jidzjin tekstā iegūst savu izvērsumu.
Šīs lekcijas ietvaros Jums būs iespēja iepazīties  ne tikai ar “Pārmaiņu kanona” kosmoloģiskajiem priekšstatiem un transformāciju filozofiju, bet arī iemācīties to praktiski izmantot prognozēšanas nolūkiem, jo “Pārmaiņu kanons” no pašiem tā aizsākumiem kalpojis par zīlēšanas tekstu un šādu funkciju tas veic arī mūsdienās.
Aicinām pieteikties uz lekciju līdz 16. aprīlim, sūtot savu pieteikumu uz e-pastu kalnciemaiela@gmail.com. Lekcijas cena 5 LVL.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+