Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
25. augusts, 2016
Drukāt

Leļļu teātrī pirmo reizi iestudē “Mazo princi”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Leļļu teātrī pirmo reizi tiek iestudēta izrāde pēc Antuāna de Sent-Ekziperī leģendārā darba “Mazais princis” motīviem. Jauniestudējumu latviešu trupā smilšu animācijas tehnikā veido režisore Vija Blūzma. Pirmizrāde notiks teātra Mazajā zālē piektdien, 23.septembrī plkst. 18.30.

Izrādes vizuālo risinājumu veidojusi Leļļu teātra māksliniece Anita Znutiņa-Šēve, zīmējumi smiltīs taps aktieru Daces Vītolas un Anrija Sirmā izpildījumā pēc grāmatas autora oriģinālajām ilustrācijām, savukārt mūziku sacerējusi Ilze Grunte.

Latvijas Leļļu teātrī līdz šim smilšu animācijas tehnikā iestudēta krievu trupas izrāde “Smilšu pasakas” (režisore Vija Blūzma).

“Mazais princis” ir pazīstamākā no franču rakstnieka un lidotāja Antuāna de Sent-Ekziperī grāmatām. Darbs iztulkots vairāk nekā 250 valodās un dialektos. Jau no grāmatas iznākšanas brīža 1943. gadā pēc tās motīviem veidotas gan teātra, operas un baleta izrādes, gan kino un animācijas filmas.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+