×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. oktobris, 2012
Drukāt

Leļļu teātrī pirmo reizi top izrāde “Divas Lotiņas”

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Leļļu teātrī 3.novembrī pirmizrādi pirmo reizi piedzīvos izrāde “Divas Lotiņas”, kas tapusi pēc daudzu paaudžu lasītāju iemīļotās vācu rakstnieka Ēriha Kestnera grāmatas “Divas Lotiņas”.

“Divas Lotiņas” būs teātra Mazās zāles izrāde, kurā spēlēs Dana Lāce, Santa Didžus un Valdis Vanags, aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Ieviņa Ancena.

Divas meitenes, kuras agrāk neko viena par otru nav zinājušas, satiekas vasaras atpūtas nometnē un atklāj, ka viena otrai ir tik līdzīgas kā divas ūdens lāses. Un tas nekas, ka Luīzei no Vīnes ir garas matu cirtas, bet Lotei no Minhenes – divas cieši sapītas biželes. Lai atklātu noslēpumu, meitēni nolemj samainīties vietām.

Jauno izrādi teātrī iestudē Ģirts Šolis, kuram “Divas Lotiņas” ir debija gan Leļļu teātrī, gan bērniem adresēto iestudējumu jomā.

Ķerties pie šīs lugas iestudēšanas viņu mudinājusi visā pasaulē, bet īpaši Latvijā aktuālā problēma – mūsu dzīves ritms pēdējos gados radījis vēlmi izbaudīt “ātrās dzīves” garšu, kur nav laika remontēt ne vecas mēbeles, ne attiecības. Un nav arī laika parunāt ar bērnu par to, kā viņš jūtas situācijā, ja tētis ar māmiņu izlēmuši iet katrs savu ceļu. Tieši tāpēc uz šo iestudējumu, kas adresēts bērniem no piecu gadu vecuma, tiek gaidīta visa ģimene, lai vēlāk varētu redzēto pārrunāt.

“Divas Lotiņas” ir stāsts ar laimīgām beigām.

Iestudējuma vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Reinis Pētersons, savukārt oriģinālmūziku sacerējis Goran Gora.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+