×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Leļļu teātris 70 gadu jubileju grib nosvinēt ar brīvdabas koncertu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Leļļu teātra 70. gadu svinībās varēs apskatīt arī ceļojošo izstādi "Leļļu stāsti".

Latvijas Leļļu teātris ar brīvdabas koncertu 23. maijā teātra pagalmā iecerējis atzīmēt 70 gadu pastāvēšanas jubilejas svētku, aģentūras BNS noskaidroja Rīgas domes (RD) Izglītības, kultūras un sporta komitejā.

Latvijas Leļļu teātra valdes loceklis Vilnis Beķeris pavēstījis, ka bezmaksas brīvdabas koncertā piedalīsies mūziķi, kas komponējuši mūziku leļļu teātra izrādēm, citu teātru pārstāvji, kā arī Leļļu teātra aktieri. Dalību koncertā jau apstiprinājuši mūziķi Kārlis Kazāks, Edgars Raginskis, Raimonds Petrauskis un bērnu vokālā grupa “Dzeguzīte”. Plānots uzrunāt arī Juri Kaukuli, Valtu Pūci, Valdi Zilveri, Goran Gora, Reini Ozoliņu, Aigaru Voitišķi un citus mūziķus. Kā pasākuma režisoru plānots pieaicināt Uģi Brikmani un teātra galveno režisori Viju Blūzmu.

Tāpat pasākuma laikā apmeklētāji teātra iekštelpās varēs aplūkot ceļojošo izstādi “Leļļu stāsti”, kā arī noskatīties Leļļu teātrim veltītas videofilmas.

Lai pasākumu varētu realizēt, Leļļu teātris lūdzis komitejas finansiālu atbalstu 10 900 eiro apmērā. Lūgtais finansējums nepieciešams tehniskajam nodrošinājumam, apskaņošanai, instrumentu īrei, pasākuma režijas koncepcijas izstrādei, skatuves un gaismas nomai, kā arī uzstādīšanai.

Ņemot vērā, ka RD Izglītības, kultūras un sporta departamentam neesot lieku līdzekļu, departaments lūdz komiteju izskatīt iespēju piešķirt līdzfinansējumu 2500 eiro apmērā.

Jautājumu izskatīs ceturtdien RD Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+