Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
11. jūnijs, 2015
Drukāt

Leļļu teātris sāk pārdot biļetes uz augusta izrādēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Leļļu teātris grasās doties brīvdienās, taču jau iespējams iegādāties biļetes uz jauno sezonu, kura sāksies 8. augustā, LA.lv uzzināja teātrī.

Teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Dzenīte stāsta, ka jaunās sezonas pirmajā mēnesī jau tradicionāli tiek piedāvātas izrādes mazākajiem skatītājiem – “Slavenais pīlēns Tims”, “Trīs sivēntiņi un vilks”, “Trakulīte sandalīte”, “Kas notiek Dižmežā?” un daudzas citas. Šobrīd vēl ir iespēja iegādāties vislabākās vietas zālē arī uz publikas īpaši iemīļotajiem iestudējumiem “Un atkal Pifs” un “Joka pēc alfabēts”.

Paralēli izrādēm teātrī notiks darbs pie jauno izrāžu iestudēšanas. Līdz ar skolas sākumu septembrī skatītājus priecēs veselas trīs pirmizrādes. Latviešu trupā tiek iestudētas izrādes “Kur ņemt vienu apkampienu?” (režisore Laila Kirmuška) un “Kentervilas spoks” (režisore Nadežda Aļekesejeva), savukārt krievu trupā – “Septiņi kazlēni un vilks” Valda Pavlovska režijā.]

Lai izrāžu atmosfēru varētu izbaudīt arī vasarā, kad aktieri un lelles atpūtīsies, Leļļu teātra kasē iespējams iegādāties jauno audio disku “34 krāsas dziesmās” – mūziku no senām un ne tik senām teātra izrādēm, pastāstīja Dzenīte.

Biļetes uz Leļļu teātra izrādēm iegādājamas visās “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu kase Latvijas Leļļu teātrī strādās līdz sezonas beigām – 19. jūnijam, un atsāks darbu 20. jūlijā.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+