Publicitātes foto

Leļļu teātris turpmāk piedāvās “Skolēnu pēcpusdienu” 0

Februārī Latvijas Leļļu teātris sāks jaunu piedāvājumu klašu kolektīviem “Skolēnu pēcpudsiena”, kas ļaus apmeklēt kādu no pieprasītākajām skolēnu izrādēm dienas laikā par īpašu cenu, LA.lv uzzināja teātrī.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Veselam
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55
Lasīt citas ziņas

Leļļu teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Petrauska stāsta, ka šīs izrādes, kas sākotnēji plānotas reizi vai divas mēnesī, būs pieejamas tikai grupu apmeklējumam, cena par biļeti skolēnam būs septiņi eiro, savukārt pavadošajiem pedagogiem ieeja bez maksas.

Šādā veidā teātris cer padarīt klašu kolektīviem teātra apmeklēju pieejamāku gan laika, gan cenas ziņā, kā arī ar skolotāju starpniecību veicināt kritisko domāšu, izpratni un diskusijas par gūto mākslas pieredzi,” pauda Petrauska. Lai iedvesmotu skolotājus un skolēnus auglīgai sarunai par redzēto un iedrošinātu izteikt katram savas domas, teātris līdz februārim plāno sagatavot speciālu materiālu, kas sniegs idejas izrāžu analīzei.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmās izrādes, ko šī piedāvājuma ietvaros būs iespējams noskatīties, ir:
“Mazais princis” – 9. februārī plkst. 14, Mazā zāle
“Emīls un Berlīnes zēni” – 10. martā plkst. 14, Lielā zāle
“Snaudošā pūķa pasaka” – 31. martā plkst. 14, Mazā zāle

Lai pieteiktos izrādes apmeklēšanai, nepieciešams sazināties ar teātra administrāciju pa tālruni 67285418 vai [email protected] un rezervēt nepieciešamo vietu skaitu.

Latviešu trupas repertuārā pašlaik ir gandrīz 15 izrādes sākumskolas vecuma bērniem: “Alise Brīnumzemē”, “Emīls un Berlīnes zēni”, “Kentervilas spoks”, “Pepija Garzeķe”, “Pēdu dzinējs Caps”, “Pinokio”, “Divas Lotiņas”, “Gulivera ceļojumi”, “Makss un Morics”, “Mazais princis”, “Neglītais pīlēns”, “Kaštanka”, “Snaudošā pūķa pasaka” un “Skroderdienas Silmačos”. Lielākā daļa no šīm izrādēm skatāmas arī krievu trupas izpildījumā.