×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. maijs, 2015
Drukāt

Lemberga deklarētie ienākumi pērn pieauguši līdz 450 613 eiro (4)

LETALETA

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) ienākumi pērn pieauguši līdz 450 613 eiro, liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija par 2014.gadu.

Tas nozīmē, ka, salīdzinot ar 2013.gadu, kad Lemberga deklarēto ienākumu apmērs bija 309 060 eiro, pērn viņa ienākumi palielinājušies par aptuveni 45%.

Kā liecina deklarācijas dati, lielākos ienākumus 2014.gadā Lembergam nodrošinājis valdes locekļa un priekšsēdētāja amats Biznesa attīstības asociācijā, kur viņš nopelnījis 187 819 eiro. Savukārt 90 169 eiro Lembergs deklarējis kā ienākumus no saimnieciskās darbības un komercdarbības uzņēmumā “Valters un Rapa”. Kā skaidroja Lembergs, šie ieņēmumi ir nomas maksa par viņam piederošu namu Rīgā, Ojāra Vācieša ielā. Savukārt 83 665 eiro Lembergs nopelnījis, pildot Ventspils attīstības aģentūras prezidenta un valdes locekļa pienākumus.

No Ventspils brīvostas pārvaldes, kur Lembergs ir valdes priekšsēdētājs un valdes loceklis, viņš saņēmis 47 070 eiro, bet Latvijas Tranzīta biznesa asociācijas prezidenta un valdes locekļa amats viņam nodrošinājis 24 131 eiro ienākumus. Ventspils domē Lembergs pērn nopelnījis 17 234 eiro. Par pagājušo gadu viņš saņēmis arī pensiju – 525 eiro.

Lemberga deklarētās parādsaistības ir 10,79 miljoni eiro un 5,27 miljoni ASV dolāru (4,72 miljoni eiro). Tikpat lielas parādsaistības viņš bija deklarējis arī iepriekšējos gados. Savulaik, komentējot ievērojamās parādsaistības, Lembergs uzsvēra: “Par savām parādsaistībām vēlos informēt, ka tie ir mani parādi nevis kādai bankai vai kredītiestādei, bet gan maniem bērniem.”

Paša Lemberga izsniegtā aizdevuma apjoms ir 232 411 eiro.

Lemberga deklarētie skaidrās naudas uzkrājumi ir 110 000 eiro. Bankās Ventspils mērs uzkrājis 259 189 eiro un 30 487 ASV dolārus (27 338 eiro).

Lembergam pieder AS “Ventspils nafta” akcijas 8246 eiro vērtībā, AS “Latvijas Kuģniecība” akcijas 615 530 eiro vērtībā, viena 142 eiro vērta AS “Ventbunkers” akcija, AS “Latvijas Krājbanka” akcijas 8450 eiro vērtībā un 799 privatizācijas sertifikāti.

Lembergam pieder dzīvoklis Ventspilī, pieci zemes gabali Ventspils novada Puzes un Ugāles pagastā, kā arī zeme Rīgā. Ventspils mēra valdījumā ir vēl viens dzīvoklis Ventspilī. Viņam pieder arī vairāki transporta līdzekļi, tostarp motorlaiva un sešas airu laivas.

Bez jau minētajiem amatiem Lembergs ir arī Latvijas Olimpiskās komitejas izpildkomitejas loceklis, partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs, basketbola kluba “Ventspils” prezidents un valdes loceklis un Latvijas Ostu asociācijas valdes loceklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pārcilvēks!

  2. To prot ne katrs un tāda iespēja visiem nerodas……. Vajag tikai rakt un nauda nāk kā pa reni

  3. Tiko skatījos “Animal planet”,cik ļooti Pundurs atgādina orangutānu papagaiļa ietērpā.Nu Dieva dēļ ,nebāziet šo valsts izzadzēju visās šķirbās!ai tiešām Latvijā nav cienīgu pilsoņu par ko rakstīt un rādīt?Neafišejiet šo pajoliņu un neviens par viņu neatcerēsies.25-us gadus masmēdiji to krimiķi afišē!Kurā valstī vēl kas tāds iespējams? Pareizi — Krievijā ar Putinu !!Pundurs gānās par mūsu sabiedotiem,zākā par okupantiem,bet lai to kāds nosodītu,tieši pretēji ,viņam pat ļauj raustīt politiķus lai iestumtu savus bičkovičus,kalnmeierus un PAT !!prezidentu !!
    TĀ NORMĀLĀ VALSTĪ NENOTIEK !!!

  4. Turpināsim viņam samazināt IIN,vai ieviesīsim beidzot Latvijā atkal ES valstu progresīvo ienākuma nodokli?

Draugiem Facebook Twitter Google+