×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Lembergs gāž ar visiem cilindriem (42)

Ekrānuzņēmums no TV3Ekrānuzņēmums no TV3

Autori: Lato Lapsa, Kristīne Bormane, pietiek.com, speciāli “LA”

 

Ventspils brīvostas pārvalde ziņo, ka pērn ostas termināļos pārkrauts par 16% mazāk kravu nekā gadu iepriekš. Taču tas nav traucējis pārvaldei ieguldīt vairāk nekā 156 tūkstošus eiro luksusautomašīnā, kuras vienīgais zināmais pasažieris jau tradicionāli ir formāli no amata atstādinātais Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

“Neskatoties uz to, ka no atsevišķu termināļu darbības rezultāta Ventspils brīvostas pārvaldei jārēķinās ar būtisku ieņēmumu samazinājumu, arī 2016. gadā Ventspils brīvostas pārvalde turpina investēt ostas infrastruktūras attīstībā,” pagājušā gada rudenī pavēstīja pārvalde. Nav zināms, vai pie šīm investīcijām ir pieskaitīti arī 156 190 eiro – par šādu summu brīvostas pārvalde pērn iegādājusies lepnu “Audi A8L W12”. Izcili dārgā automašīna, par kuras cenu varētu iegādāties trīs labus apvidus auto, Latvijas apstākļiem ir patiešām ekskluzīva – kā rāda Ceļu satiksmes drošības direkcijas dati, pērn Latvijā tāda no jauna ir reģistrēta tikai viena.

Ventspils brīvostas pārvalde skaidro, ka auto iegādāts par “brīvostas pārvaldes finanšu līdzekļiem” un tas esot nepieciešams “pārvaldes reprezentācijas vajadzībām – augsta ranga amatpersonu, lielu starptautisku kompāniju vadības, Ventspils brīvostas pārvaldes vadības pārvadāšanai paaugstinātas drošības apstākļos”.

Taču brīvostas pārvalde pagaidām nav spējusi atbildēt ne uz jautājumu, vai no tiesībsargāšanas iestādēm tiešām ir saņemta kāda informācija par iespējamu apdraudējumu, liekot izšķirties par pārvadāšanu “paaugstinātas drošības apstākļos”, ne uz jautājumu, kādas personas pēdējos divos mēnešos ir izmantojušas šo automašīnu.

Šī nevēlēšanās viest skaidrību šajos jautājumos ir saprotama – vienīgais publiski zināmais šīs ekskluzīvās automašīnas pasažieris ir no amata atstādinātais Ventspils mērs Aivars Lembergs, kurš ir arī brīvostas pārvaldes valdes loceklis. Tieši šī sudrabotā automašīna arī vadā smagos noziegumos apsūdzēto A. Lembergu uz tiesas sēdēm Rīgas apgabaltiesā.

Pagaidām Ventspils brīv­ostas pārvalde nav spējusi sniegt skaidrojumu – ar kādu pamatojumu A. Lembergs uz viņam kā privātpersonai uzrādīto apsūdzību izskatīšanu tiesā braukā ar brīvostas pārvaldei piederošu auto. Taču šāda situācija turpinās jau gadiem: agrāk A. Lembergs braukšanai uz tiesu izmantoja iepriekšējo brīvostas pārvaldes luksusauto – “Audi A8L”, kas pārvaldei bija izmaksājis “tikai” aptuveni 140 tūkstošus eiro.

2012. gadā prokurors Juris Juriss Ventspils brīv­ostas pārvaldei pat bija pieprasījis ziņas par pienākumiem, kādus brīvostas valdē veic A. Lembergs, un pamatojumu tam, ka uz tiesas sēdēm Rīgā viņš braukā ar brīvostai piederošo luksusauto. Toreiz Ventspils brīv­ostas pārvaldnieks Imants Sarmulis bija sniedzis oficiālu atbildi, ka A. Lembergs ir Ventspils brīvostas valdes loceklis un “valdes locekļiem nav noteiktu pienākumu”.

Arī Ģenerālprokuratūrai tad nebija izdevies uzzināt, vai ir vēl kādas personas, kas izmanto izcili dārgo auto, vai arī A. Lembergs ir vienīgais tās pasažieris. I. Sarmulis bija atbildējis, ka auto izmantojošo “fizisko personu uzskaite netiek veikta” un ka “viena no personām, kura izmanto minēto automašīnu, ir Aivars Lembergs, jo viņš ir Ventspils brīvostas valdes loceklis un tā tiek izmantota, lai veicinātu Ventspils brīvostas attīstību”.

Interesanti, ka arī pats A. Lembergs 2012. gadā aģentūrai LETA bija apgalvojis – viņš nemaz nezinot ne to, kam pieder šī luksusautomašīna, ne arī to, kurš maksā par degvielu, kas tiek pildīta šīs automašīnas tvertnē, taču par personīgajiem līdzekļiem Ventspils mērs benzīnu lejot vienīgi tad, kad brauc privātās darīšanās. Braukāšana uz Rīgu tāda neesot, jo reizē ar tiesas apmeklējumu viņam esot “virkne darīšanu” arī kā amatpersonai.

“Ar 500 zirgspēku W12 FSI dzinēju un izcilāko izpildījumu “Audi A8L W12″ ir neatkārtojams piemērs tam, kāda var būt luksusautomašīna, ja jūs gāžat ar visiem cilindriem,” šāds ir reklāmas apraksts automašīnai, ko iegādājusies Ventspils brīv­ostas pārvalde un izmanto A. Lembergs.

Pievienot komentāru

Komentāri (42)

 1. Nelieciet lūdzu internetā nelietīgus,blēdīgus cilvēkus.Tauta tos nicina.

 2. Muļķa Mazpisāns ("Ontūns") Atbildēt

  Troļļi un spamotāji ir pārņēmuši arī LA komentārus.

  • tu, deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga Atbildēt

   izēd ateju, “trolli un spamotāj muļķi no Mazpisāniem”, kārtējo reizi.

 3. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 4. Eto maja mašina, u mena vse dokumenti vporjatki.

 5. KA JUS NESAPROTAT,BARVEDIM JASEZ PIE PIRMA GALDA.TAS IR ZAGLU UN CIETUMNIEKU LIKUMS.

 6. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 7. NU KAS ATKAL?No hūtes bail?

 8. Prātam neaptverama poliprostitūcija !!Kapēc lai tas mankurts tā nerīkotos,ja viņš ir nopircis visu politpārvaldi Latvijā un arī tiesībstruktūras,ieskaitot ģenprokuroku,kurš jau pat ir laidis ziņu tautā,ka lielu
  daļu apsūdzību jānoņem,jo laiks pagājis.Visa vara Latvijā ir ZZS nagos,bet ZZS ir Hūtes ķepās.Faktiski Pundurim ir Latvijā tik varas,cik tās ir Putinam Krievijās.Domaju,ka tam .. var būt pieeja Maskavas čekas maisiem arī.Uzskatu,ka tiesiskas,demokrātiskas valsts mums NAV,JO ko tad dara un skatās VID,KNABs,Valsts kontrole,VARAMs utt.
  Izrādās valstī NAV NEVIENA ,kas noliktu pie vietas to sīko ..Jābrīnās par vēlētājiem,kuri šo .. iebalso un uzskata tādu nekauņu /.. par cienīgu ,ja nu šis visžēlīgi piekristu,būt par premjeru.Lumpeņu bars !Viņš tur nekad neies,jo tik .. ,cik Ventspilī ,nevarēs premjerejot un tur jāstrādā visiem redzot !!Es brīnos kā tādu valsti korumpētu pieņēma ES un NATO!!
  Šim .. pat Tramps nestāv klāt,arī Als Kapone .PSKP un VDK skola!Pat Himlers pie Hūtes būtu vien tāds prasts ierēdnītis.
  LA,palūgšu bez jokiem un cenzūras,jo tas ir MANS viedoklis kā Elksniņam par “to sienu”.

 9. Rīdzinieki varen pikti ka Ušakovam kremlis tādu mašīnu nepiegādā!

 10. Tikai tad var pienākt Latvijai jauni laiki, kad galvenais mafiozs un visu lēmumu un likumu ierosinātājs un noteicējs, visu lietu bīdītājs sev un …, vairs nesēdēs Saeimā, bet beidzot būs saņēmis pelnīto sodu un atpūtīsies vieninieka kamerā uz ilgāku laiku. Tikai tad, iespējams, kaut kas varētu mainīties, bet – kamēr nekas tāds nenotiek, tikmēr- paši redziet, mēs grimstam,jau sen ūdens smeļas mutē. Kaut ātrāk…

 11. Visinteresantākais ir tas ka ar glauno mašīnu braukdams uz tiesu,tiek veicināta Ventspils brīvostas
  attīstība. Nu vienkārši super. Lembergam vajadzētu iepazīstināt tiesnešus un prokurorus ar veicināmo auto.

 12. Vientieši, kas atbalsta šo Latvijas lielāko zagli, nav spējīgi aizskaitīt līdz 156 000 !
  Vai jūs nejūtat cik tas ir nožēlojami, ka tāds vienu dienu tiesāsēž uz apsūdzēto sola, bet otru – valdības mājā pie premjera apspriedes galda?

 13. Kāpēc valsts uzņēmumiem netiek noteikti griesti iepirkumos un algām. Viņi apsaimnieko mūsu Latvijas tautas īpašumu, kur ir dividendes Latvijas valsts budžetam- algām, pensijām un t.t. Kur ir valdības uzstādījumi un sasniegumi par ko valsts uzņēmumā maksā algu. Pašvaldības ir uztaisītas par tādām valdībām, kas var atļauties maksāt neadekvāti lielas algas 2000-5000 eiro LV apstākļiem. Mēs taču pagaidām esam viena valsts ar vienu aizsardzības sistēmu, policiju, veselības aprūpi, kāpēc Saeima un MK atļauj tā brīvi izsaimniekot visas tautas īpašumu?????

 14. Ko tagad teiks Rīgas ,,bagātnieki,, visi misteri 20%?

 15. Kas ir Lembergs? Bez visa tā, kas ir un kas ir viņam pierakstīts, viņš ir persona, kura pauž viedokļus, kuri ir pretrunā AR VERGTURU VALSTU FORMĀCIJU ( sistēmas) politkorektumu. Respekīvi- Membergs atļaujas pateikt, ka JŪS NĒSIET VERGI- JUMS JĀDOMĀ, JŪS ESIET DOMĀJOŠAS UN BRĪVAS PERSONĪBAS (BRĪVI CILVĒKI).Pārvaldes sistēma, kura valstu funkcijas atklāti deliģē privātstrukturām- bankām, attīstītāju ( investoru) trannsnacionālām grupām un atsevišķām to izvirzītām grupām, ir pārāka savā verdzināšanas formā par vergturu iekārtu ( formāciju). Vergs apzinājās, ka ir vergs un zināja, kas ir brīvība. vispasaules augļotāju un pārdales klani savās pakļautājās valstīs uzsver, ka visi ir brīvi, bet pakļauj katru individu augļotāju un pādales klanu verdzībai. Brīvību šī paverdzināšanas globālā iekārta definē kā visu minoritāšu grupu brīvību, tā degradējot paša brīvības jēdziena būtību. Valstu varas orgāniem- arī armijām ( algotņu formējumiem) un drošības struktūrām ir jāgādā, lai nerastos kāds vai kādi, kas atļautos neslēpti aicināt uz brīvību. Šis par Trampu ir klasisks piemērs.Ar Lembergu ir KLASISKS PIEMĒRS, LR krimināllikuma grozījumi ir klasisks piemērs. Un aprobežotie vergi ir vairākums- gan šeit, gan ASV…. viņi neiebilst- viņi maksā un izpilda. Izpildot notiek sacensība ( karjeras izaugsmes ) par vagaru- uzraugu un vergturu vietām. Maksāšana ir padarīta par obligātu verdzības sistēmas pienākumu katram. Ja vergiem maksājot , pārdales klaniem un augļotājiem ir aizdomas, ka kaut kas paliks pāri bez veģetešānas vergiem īstermiņā, tam piemēro jaunus maksājumus un iepriekšējo maksājumu celšanu. Maksājumu vispārinātā globalizacijas pienākumu prakse ir novedusi līdz bezvērtīga maksājumu līdzekļa ( bezvērtīgas naudas) ieviešanas obligātuma visās valstīs, kurus uzrauga centrlizēti globāli augļotāju varas kontroles locekļi- SVF, ECB… Federālo rezervju banka…. Un LR likumdevējs, būdama vergu valsts likumdevējs , izdod likumu vergiem, kurš nosaka- aicinājums uz vergu sistēmas mainīšanu ir ( vergu) valsts noziegums. VAI MUMS IR JĀKLAUSA VERGU PĀRRAUGIEM UN VERGIEM, KURI IECELTI VALDĪBĀS UN VALSTS ORGĀNOS? Es ….LEMBERGS… un Tramps saka- nē….Ko nu? Vergturu sistēmas ruporam LA jāpelna vieta mediju nišā. UN TAMDĒL VERGTURU SISTĒMAS MEDIJU RUPORS LA REJ, APREJ, pieļauj apriešanu, ķengas, melus , zaimus, pierakstījumus ( gan komentāros, gan rakstos0- gan pret Lembergu, gan pret Trampu… GAN PRET BUBINDUSU… lai iet labumā visos četros vaigos- LA

 16. Kad to Ventspils šakāli iebāzīs aiz restēm, kas jau Latvijas valstij nodarījis vairāk kā miljardu skādi divdesmit piecu gadu laikā ???

 17. 150 tūkstoši miljardierim jau tikai tāds sīkums vien ir. Tikai duraki to nesaprot.

 18. Bezšaubām, Skolnieciņš ir lētāks par Audi A8L. Interesanti, kāpēc tā notiek Latvijā. PSRS laikos tā nebija, tad bija cits marazms: komunisms, marķisms un ļeņinizms…
  Nu, tagad es saprotu, kādēļ Venspils brīvostas pakalpojumi ir tik dārgi.
  Vēlot izturību un spēcīgus izdzīvošanas instinktus, Jūsu Skolnieciņš.

 19. … “brīvostas pārvaldes valdes loceklis”…
  Ko tad gribam, – lai “loceklis” brauc ar personīgo veco žiguli?
  Jau mazāk pārtikušajā PSRS,vislielākiem “locekļiem” tika nodrošināti lepni “членовозы “

 20. Kā vēlēšanas tuvojas tā Lembergs uz dienaskārtību,nu netaisīsim Lembergam bezmaksas reklāmu.Paši pūta paši dega.

 21. esmu varens un vienmēr būšu varens ,tiesas pieder man ,to teātri vadu ES,vēlētāji pieder man un tātam būt vienmēr.

 22. Tā tas bija un būs! Nepietiek ka pašam ir desmitiem vai pat simtiem miljonu sabāzti ofšoros un bankās,bet maksāt un braukt ar ekskluzīvu limuzīnu par kuru nav maksājis ne centu tāpat var par brīvu un vēl ar ironisku un tradicionālo smaidiņu sejā,jums nabagiem un dumjajiem, pelēkajiem ļautiņiem to nesaprast!

 23. labi labi, Lembergs brauc ar brivostas limuzinu, bet vai tad citas amatpersonas arii nebrauc Tapat brauc, kas tad tur taads… Taa jau ir norma.. 🙂

 24. nu jau ik dien tēma; LEMBERGS…
  Kāpēc neviens nerunā par savējiem Rīgā ; cik dārgas mašīnas, kur un par ko pirktas???? Un vai to cenas un aprīkojums vajadzīgs , lai braukātu uz darbu -domāju mūsu saimā, par darbu nevar nosaukt , jo nav rezultātu; katram darbam ir redzami rezultāti…
  Kāpēc mēs nezinām kādu tualetes papīru viņš izmanto; noteikti ari neparasto..?
  Sāciet skatīt no augšas , kur zivs pūst… klusums kā kapā.. ko dara, kā dzīvo.. ar ko nodarbojas ???

 25. …zaglis rullē ar visiem cilindriem…..un iep’ūtiet viņam, m-a-i-t-a!

 26. pareiz, pa savu naudu jau neies pirkt, pa svešu daudz vieglāk iegādāties ekskluzīvas lietas. Pie tam cik zinu apgrozījumi ostā krīt, ienākumi attiecīgi pašvaldībai ar. Būtu labāk Škodu nopircis, bet tipiskās sovietu tradīcijās kaut ko dārgāku tik.

 27. bezjēdzīga muldēšana Atbildēt

  Viss te ir sapuvis un smird….nu brauc tas liliputs ar to audi, un ko tālāk?

 28. ir Lemberga rokās?

 29. Tas ka zemnieki, lai nemaksātu ienākuma nodokli pērk džipus sievām, bērniem, kaķiem, suņiem nav nekas. Viens uzņēmums Lembergam nopērk auto nu ir uguns pakulās.

 30. …bet Operai jūk fasāde…

 31. Totāla bezspēcība Atbildēt

  Vai nevienam nav pienākums tikt ar to galā? Vakar Grigule savā ciniskajā intervijā. Ko dara Tieslietu ministrija, KNAB…

 32. Kad nesēž zaglis ir jāsēd prokuroram,vai arī skaļi jāpasaka,ka šī sistēma,kuru LA palīdzēja veidot,ir sapuvusi un DEMONTĒJAMA.Kas ir,ļipa trīc ?

  • Nu, no Kalnmeiera sen jau prasās paskaidrojums. Ne tikai atbildīgā valsts amatpersona šajā lietā, bet vēl kārtīgus tūkstošus algā saņem katru mēnesi.

Draugiem Facebook Twitter Google+