×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. maijs, 2015
Drukāt

Lembergs: Levits Latvijā “savārīs ziepes” (50)

Foto-LETAFoto-LETA

Gadījumā, ja par Valsts prezidentu ievēlēs Eiropas Savienības Tiesas tiesnesi Egilu Levitu, viņš Latvijā “savārīs ziepes”, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Ventspils mērs, Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošās partijas “Latvijai un Ventspilij” līderis Aivars Lembergs.

Viņš norādīja, ka pieņemams neesot Levita paziņojums, ka Latvijā jālikvidē mazākumtautības skolas.

“Tas parāda, ka viņš neizprot reālo situāciju Latvijā. Šāda nostāja būs kā medus maize mūsu valsts nedraugiem, un tādējādi Levits Latvijā “savārīs ziepes”,” pauda Lembergs.

Atkārtoti Lembergs pauda, ka no pašreiz nosauktajiem Valsts prezidenta amata kandidātiem lielākās izredzes tikt ievēlētam ir ZZS virzītajam aizsardzības ministram Raimondam Vējonim.

Jau ziņots, ka ZZS uz Valsts prezidenta amatu izvirzījusi aizsardzības ministru Vējoni, kuram atbalstu paudusi arī koalīcijas vadošā partija “Vienotība”.

NA prezidenta amatam izvirzīja Eiropas Savienības Tiesas tiesnesi Levitu, aicinot viņu atbalstīt arī citu frakciju deputātus.

Parlamentā opozīcijā esošā partija “No sirds Latvijai” par savu kandidātu nosaukusi partijas pārstāvi Saeimas deputātu Gunāru Kūtri, savukārt Latvijas Reģionu apvienība – partijas līderi Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru.

Saeimas opozīcijas lielākā partija “Saskaņa” trešdien nolēmusi par savu kandidātu uz Valsts prezidenta amatu izvirzīt Saeimas deputātu un partijas biedru Sergeju Dolgopolovu.

Oficiāla Valsts prezidenta amata kandidātu izvirzīšana sāksies 19.maijā un ilgs līdz 24.maijam. Valsts prezidentu slēgtā balsojumā vēlēs 12.Saeima. Sēde gaidāma maija beigās vai jūnija sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (50)

 1. ZZS turas pie naudasmaisa Lemberga. ZZS pašiem nav savas galvas, ko Lembergs diktē, to dara. Nožēlojami!

 2. BUUTU labi,ja SC, vienreiz Lembergu atsuutu,no sevis ar balsiim.Tad arii tauta saaktu savaadaak skatities uz SC.SC ir daudz gudru un godiigu cilveeku,bet ja,SITAADS AAZIS KAA LEMBERGS visu laiku gaisu maisa,tad labs nekas nevar iznaakt.

 3. Ziepes Latvija visu laiku vaara mazais Ventspils Lembergs.visu lAIKU FIIREE LIETAS LAI NEBUUTU JAASEEZ CIETUMA.Arii tagad abi ar Aboltinu fiiree lietas,lai buutu labi LEbergam un arii Aboltinai atrastos kaada silta vietina.VIENREIZ JAU SO FIIREESANOS UN ZAGSANU VAJADZEETU NOLIKT PIE VIETAS.CIK ILGI MAZO LATVIJU VAR ZAGT.**

 4. ..................... Atbildēt

  HĀ HĀ HĀ , HŪTE ĻOTI NERVOZĒ, LAIKAM ES LIKS BEIDZOT NOTIESĀT

 5. Levits – ziepes krusttēvam un ZZS?

 6. Krievu skolas jāklapē ciet, tas ir absolūti skaidrs! Bet, jādara to gudrāk, respektīvi, jāsagaida, kāmēr krievs dabū pa vāku Ukrainā (bet viņš dabūs ar garantiju, neskatoties uz to, ka ir “uzvarētāju tauta””, un tad jāklapē ciet krievu skolas.

  • Vai runāt šodien par krievu skolu slēgšanu vai nerunāt ir pakārtots jautājums. Toties Lemberga argumentos skaidri saskatama velme ligitimizēt divkopienes valsti Latvijā un tas nav pieņēmams. Tāpēc jau darbojās viņi aizmuguriski, tēlojot atklātu runu. Ne par to, ko saceps Levits viņš uztraucās.

 7. Kauns un negods. Gan krievu, gan latviešu TV kanālos visvairāk dots vārds Lembergam runāt. Kā gribētos viņam muti aiztaisīt un izvadīt pa Saeimas durvīm uz neatgriešanos. Cik pretīgs un glumjš cilvēks!

 8. … Klara bilde … tatad LAMBERGIS ATKLATI PARADA SAVU NOSTAJU UN LOJALITATES PIEDERIBU:

  1. Viss Bezabrene uzperkams

  2. Viss Bezbrene noperkams

  3. NATO ir OKUPACIJA nepatikam sodienas saimniekiem, JO TA IENES ATBILDIBU PAR NOTIKUMIEM … PAGATNE UN TAGADNE UN IZMAINA NAKOTNES VALSTS ATTISTIBAS VIRZIENU PROM NO ESOSAS KLEPTOKRATIJAS …

  4. MAZAKUMTAUTIBAS SKOLAM PAR LATVIESU NAUDU … JAPALIEK … KA PAMATAM SMALKAM GENOCIDAM PRET ATVIESU TAUTAS MIESU UN GATU … KA LATVISKAS KULTURAS PASNAVIBAS IEROCIS ….

 9. Viņš norādīja, ka pieņemams neesot Levita paziņojums, ka Latvijā jālikvidē mazākumtautības skolas.
  —————
  Citās zemēs nav tādas mazākumtautību skolas – valsts apmaksāta izglītība ir tikai valsts valodā. Mazākumtautības var taisīt savas svētdienas skolas. Ja skatās pēc definīcijas, tad Latvijā nav tādu mazākumtautību(jo neviena neatbilst šim nosaukumam) – ir tikai sveštautības – ienācēji.
  Polijā nav latviešu skolas
  Izraēlā nav latviešu skolas
  Ukrainā nav latviešu skolas
  Krievijā nav latviešu skolas(ir tikai svētdienas skolas)
  Igaunijā nav latviešu skolas
  Lietuvā nav latviešu skolas
  Baltkrievijā nav latviešu skolas
  Tas ka Latvija piedāvā vai nepiedāvā mazākumtautībām izglītību viņu valodā ir tikai labas gribas žests no Latvijas pret saviem pilsoņiem, dodot tiem iespēju kopt savu kultūru. Vienīgais loģiskais iemesls šādai rīcībai ir tikai tad, ja Latvija neintegrē šos pilsoņus un ir nodoms nākotnē tos izraidīt, kā neintegrētu pilsoņu daļu. Ja Latvija domā integrēt šos sveštautiešus, tad šādas skolas nav nepieciešamas, kā tas ir krievu gadījumā. Pārējiem arī nav nekādu iemeslu pēc skolām, jo neviena no šim tautām nav Latvijas pamatiedzīvotāji un uz savu kulturālo vai teritoriālo autonomiju Latvijas teritorijā nevar pretendēt. Viņi ir kā gājputni – ja nepatīk Latvijā, viņi var doties atpakaļ no kurienes viņu seņči ir nākuši. Latviešiem tādas izvēles nav – Latvija ir vienīgā vieta kur turpināt savu kultūru un visiem ienācējiem ir jāpieņem latviešu kultūra – tas attiecas arī uz tiem migrantiem, kas plūst dēļ ES nepilnīgās migrācijas politikas, kura ir tāda dēļ dažu ES valstu koloniālās pagātnes nastas.

  ES neuzliek par pienākumu Latvijai uzturēt mazākumtautību skolas. Latvijas valsts tuvākais draugs uz doto brīdi ir tikai ASV. ES militāro bāzu Latvijā nav – ir tikai NATO un lielākā daļa no kaŗavīriem ir no ASV.

  Kas attiecas uz Lembi – viņu nākotnē tāpat kā vēl dažus gaida tikai karātavas. Vai nu krievi, vai arī paši latvieši.

 10. smieklīgs krievu drauģelis rsi,tu lempi

 11. Šis režisors .. izvēli ir pārvērtis absurda teātrī …

 12. tikmēr hūte vāra s…s, drausmīgi smirdēdams.

 13. Ventspils ķeizariņš lai nebāž savu degunu kur nevajag. Pārējai Latvijai esi neinteresants, tukšs pļāpa un demagogs!

 14. Letin,aarzemees par miljonaaru var kluut tikai tresaa liidz piektai paaudzei.Toties Lembergs taads kluva iisaa laikaa,un ne jau tikai viena miljona miljonaars.Godiigaa celaa tas nav izdaraams.

 15. Vislielaakaas ziepes esiet savaariijis Juus pats,Lemberg.

 16. ZZS ar Lembergu priekšgalā ir uzsākusi rīdīšanas kampaņu pret Levitu. Arī LTV-1 ziņu dienests danco pēc šīs stabules: kas viņiem lika uzaicināt tieši Lembergu, lai tas izgāztu dubļus un tad LA to visu cītīgi atgremo? Un zīmīgi, tieši otrā dienā pēc Levita izvirzīšanas! Bijušajiem komunistiem viņš ļoti nepatīk, jo var izrādīties gudrāks par pašu Lembergu! Un tā arī ir. Cik Lembergs samaksāja LTV-1 par šo pasūtījuma teātri? Bet žurnālisti cītīgi pilda savas lomas. Kāpēc tad NA un citām partijam nav šādu privelēģiju? Latvijā visu var nopirkt par naudu, arī žurnālistu godaprātu.

 17. Amizanti vērot kā lumpeņi villojas …

  meirovici, levini, kuri vissūdīgākās laika mīnas ir ielikuši Latvijas pamatos – tie tie labie !
  Ēd nost Lembergu … Lembergs jau 80.gadu beigās televīzijā pateica, ka tas ko viņš dara ir cūcīgi, bet tāda ir izveidota sistēma jaunajā Latvijā un, kāpēc vieni tā rīkoties klusām un nesodīti drīkst pilnā sparā, bet viņš vienīgais ir tas sliktais. Laikam jau tāpēc, ka ir veiksmīgāks. Meklē un nevar atrast pantus pēc kuriem Lembergu aiz skaudības iesēdināt. Tie panti tūliņ vērstos pret pārējiem prihvatizētājiem un citiem neliešiem, tāpēc valsta kā karstu kartupeli pa muti – izspļaut žēl, bet norīt arī nevar.
  Skauž Lemberga miljoni … bet kādi miljoni ir citu neliešu kontos ofšoros, to kautrīgi noklusē …
  Tādi miljonāri kā Lembergs principā varēja būt katrs Latvijas iedzīvotājs, ja vien nebūtu mutes ieplētuši klausījušies “gaišo spēku” saldajos vārdiņos bet paskatījušies viņu reālajos darbos un paši arī kaut pirkstiņu pakustinājuši lai kaut ko saražotu, nevis noskatījušies kā visu ieved no Polijas un diez no kurienes.
  Pilnas grāvmalas ar dzelzs lūžņiem, pilnas kūtspakaļas ar neremontētu lauksaimniecības tehniku, pilnas noliktavas ar minerālmēsliem, pilnas fermas ar govīm … Lauksaimniecības tehnikas remonta uzņēmumos ( “Lauktehnika”) pilnas noliktavas ar detaļām remontiem … Remontē, strādā, ražo, ēd veselīgu pārtiku pilniem vaigiem !
  VEFā, POPOVā varēja ražot gan bāzes stacijas, gan mobilos telefonus, gan kompjūterus. Nekas arhisarežģīts tas nav – bet ienesīgs gan. Gandrīz katram kabatā mobilais aparāts – kāds ieņēmums vienā dienā vien, ja būtu viens VALSTS operātors. Kabeļtelevīzijas u.c. pelnošas nozares. Pietiktu pensijām kā Eiropā, medicīnai, izglītībai ar atliektiem galiem ! Pasūtījuši ES vienu māju tālāk ar visām NEDRĪKST-direktīvām, pietiktu ar NATO…
  Dzērāji, slaisti ar augstākām un zemākām izglītībam visu burtiski izvazāja – kurš nodzēra, kurš iegrūda bankās uz fantastiskiem %(Banka Baltija u.c.) … Dabūja ko gribēja – pilnā mērā.
  Birokrāti visus pelnošākos uzņēmumus pa kluso izandelēja par sviestmaizēm ārzemniekiem. Savējiem nē – tad nebūtu “barišu”. Jūdasa grašus saņēmuši tagad smīn piedurknē. Paši saņem tūkstošus par rebu taisīšanu. Tautai nodokļi, konsolidācijas.

  Turpiniet vien “ķīmijas-desas” saēdušies, humpalās ievīstījušies villoties tālāk – Krievijai tas labi patīk, tai savi plāni Latvijā.
  Tikai neaizmirstiet, ka partkomu un zavkomu laiks tāāālu aiz muguras – palīdzības nebūs. Vēl vairāk atņems …

  Veksmīgi turpināt !

 18. Ja jau tā .. šitā palēcās, tad Levits ir labākais iespējamais kandidāts.

 19. Vispirms bērnudārzos Atbildēt

  jāievieš valsts valoda, un kad šie bērni izaugs līdz skolas vecumam, arī sākumskolās. Un tikai astoņus gadus vēlāk – vidusskolās.

  • tā ir tāda “labi domāta”, bet līdz galam neizdomāta doma…, jo arī šie – savu senču okupētās tautas valodu apguvušie pēcnācēji jau daudz lojālāki pret okupētajiem nekļūst. Mēs jau to redzam katra gada 9.maijā.
   Tādus, kuri necenšas likvidēt savas okupācijas sekas, – tādus neviens neciena, nemaz jau nerunājot par bijušo okupantu pēcnācējiem.

 20. ak šis krievu iztapoņa - melis lembergs Atbildēt

  Kādas mazākumtautības skolas? Ak šis slīpais lembergs! redz kā var muldēt un neatbildēt par savu muldēšanu! leberdziņ, runa ir par skolām krievu valodā, kuras tiek finansētas no valsts budžeta. Vai saprati lemberg?

 21. Lemberg,par trim AAA lielākus meslus var savārīt tikai ZZS kopā ar SC>

 22. Bet cik ziepju jau savārījis pats Lembergs , laižot dupšus austrumu kaimiņiem???

 23. Lembergs satraucies ne pa jokam. Tieslietu sistēmas, ja skatās no tiesnešu algām, sakārtošanai naudas līdzekļi nav noteicošais. Vadzīga vienīgi politiska vēlēšanās sistēmu sakārtot un Levita kungs acīmredzami šinī jautājumā šo to pieprot. Lembergam “dreb pakaļa”, ka nākošais prezdents varētu paātrināt Lemberga ilgadējo tiesāšanās praksi, un rezultātā kungam vajadzētu pavadīt aiz restotajiem aizkariem vairāku desmītu ilgāku laiku par Stīķes k-dzes panākto.

 24. Kā par brīnumu vienreiz Lembergam ir daļa taisnības. Levita kunga viedoklis par mazākumtautību skolu likvidēšanu nebūtu pieņemams. Bet kur ir pierādījumi, ka Levits patiešām tā ir teicis?

  • Nu kur to rāvis???? Vai tiešām bikses jau trīc??? un palaist šitādu pīli!

  • Lembergam taisnība un, vēl Levits raidījumā 1 pret 1 teica, ka valstij nav arī jāatbalsta sex minoritāšu laulības. Tas nekādi neiet kopā ar Eiropas nostāju.

 25. Tas Krievijas atbalsta kungs ir piegriezies,ej labāk atpūties no politikas,Lemberg.

 26. Vai patiešām Latvijas TV, kas tiek finansēta no no nodokļu maksātāju naudas, uz intervijām jāaicina par smagiem noziegumiem tiesātas personas?

 27. Jūs , Lemberga kungs , ziepes savārijāt jau sen un turpiniet to darīt, kaut gan vajadzētu sēdēt klusi un gaidīt spriedumu!

  • Tieši tā! Taču mūsu plašsaziņas līdzekļu dižie “speci” ļoti cenšas, lai šis tips allaž būtu slejās, ekrānos un lai mēs, Latvijas sabiedrība, justos traģiski nožēlojamā stāvoklī, ka visus procesus valstī vada aizdomās par kriminālnoziegumiem turēta persona.

 28. Nožēlojami, ka šis kompartijas darbonis vēl var vazāties pa Saeimu un bārstīt savas no Vosa mantotās atziņas.

 29. Nesalīdzināmi piemērotāks valsts augstākajam amatam ir Levita kungs.To saprot arī aizsardzības ministrs,bet savu kandidatūru nenoņems,jo politika paliek politika un ievēlēt ir atļauts jebkuru.Bet Lemberga kungs nav pat Zaļās partijas biedrs,mētājās kā sprungulis pa spieķiem.Gribās taču būt nozīmīgam arī nākošās prezidentūras periodā.

 30. Vai lielākas un biezākas par Lemberga?

 31. Levits savaris daudz mazak ziepes ka tu Lamberg.

 32. Nevar un nevar beigt brīnīties, cik tā Latvijas likumdošana un tās izdevēji/izpildītāji ir lunkani bezmugurkaulnieki, ka ļauj smagos noziegumos apsūdzētajam bāzt savu degunu valsts lietās un bazūnēt. Jābrīnās par šitā iznireļa nekaunību, citā Eiropas valstī jau sen skatītos uz rūtotām debesīm vai, labākā gadījumā, pats jau sen būtu nogājis no skatuves!!!

  • Dumjš un glupjš esi bijis un tāds arī nomirsi==īstens komūnists!Lembergs visas tiesas ir UZVARĒJIS, GLUPIĶI!

   • Pievaldi mēli, tu, kriminālnoziedznieka rokaspuisi! Lembergs tiesas uzvarējis tāpēc, ka mums nav godīgas tiesas! Visi advokāti labi apmaksāti. Tāpēc šis mērglis var diktēt noteikumus. Traģiski Latvijas valstij!

    • Tiesiskuma jomā Levits varbūt varētu pamēģināt atjaunot kaut 0,1% tās uzticības tiesu sistēmai, ko lembergs ir iznīcinājis!

  • Tajā zilajā burtnīciņā… tas pats kas čekas maisos… Tur tā vara.

 33. Vislielākās ziepes jau ir savārījis un vēl savārīs smagos noziegumos apsūdzētā persona, kuras izteikumus čakli pārpublicē ziņu portāli un pat LTV1 Ziņu dienests nekaunas atvēlēt laiku šim tipam uzstāties Panorāmā. Tā kā mūsu valstī amatpersonas ir pērkamas, tiesībsargājošās institūcijas tikai imitē darbību, tad visus procesus vada kriminālnoziegumos apsūdzēta persona. Ja viņam Levits var savārīt ziepes, liedzot amnestiju, tad Levits arī par prezidentu netiks.

 34. Nekādu cieņu neizjūtu pret Lembergu, bet te nu viņam atkal ir taisnība!

 35. Tikai ne Levitu!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+