×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
15. oktobris, 2014
Drukāt

Lembergs: piedāvājumu valdības veidošanai var uzlabot (9)

Foto: LETAFoto: LETA

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvji - ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis (no kreisās) un Ventspils pašvaldības vadītājs Aivars Lembergs pirms trīspusējās tikšanās starp partijas "Vienotība", ZZS un nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK pārstāvjiem, lai runātu par jaunās valdības sastāvu.

Premjeres amata kandidātam virzītās Laimdotas Straujumas (“Vienotība”) izteikto piedāvājumu attiecībā uz jaunās valdības sastāvu var uzlabot, sacīja Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošās partijas “Latvijai un Ventspilij” līderis Aivars Lembergs.

Viņš pauda, ka būtiskākais ir saprast katra konkrētā ministra amata kandidāta, kā arī partijas, kas viņu virza, skatījumu uz konkrētās nozares attīstību, it īpaši runājot par reģionu attīstību.

“Īpaši svarīgi ir saprast, kā gatavojas darboties cilvēki, kuri vēl nekad nav bijuši ministri, bet tiek virzīti šādam amatam,” sacīja Lembergs.

Tajā pašā laikā viņš nevēlējās nosaukt, kas konkrēti ZZS neapmierina Straujumas izteiktajā piedāvājumā, norādot, ka publiski komentēt šo jautājumu šobrīd “nebūtu korekti”.

Jau ziņots, ka koalīcijas partijas trešdien nav panākušas vienošanos par nākamās valdības sastāvu, pēc “Vienotības”, ZZS un Nacionālā apvienības (NA) trīspusējās tikšanās žurnālistiem sacīja “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa.

Straujuma partijām piedāvājusi potenciālo nākamā Ministru kabineta sastāvu, kas paredz, ka “Vienotībai” būtu Ministru prezidenta amats, kā arī Finanšu ministrijas, Satiksmes ministrijas, Iekšlietu ministrijas, Ārlietu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas pārraudzība, ZZS – Saeimas priekšsēdētāja amats, Zemkopības ministrija, Ekonomikas ministrija, Aizsardzības ministrija un Labklājības ministrija, savukārt NA – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Tieslietu ministrija, Kultūras ministrija un Veselības ministrija.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Jums, ZZS .., vispār nepienākas neviens ministra amats. Pēdējie notikumi Ogres plūdos ir atklājuši, kā jūs visus šos gadus esat pārvaldījuši zemkopības nozari, tai skaitā, meliorāciju – visa nauda grūsta tikai čekistu un komunistu lielsaimniecībām. .. lai dodas brūvēt savu .. alu, pretējā gadījumā plūdos cietušie viņu noraus no krēsla ar varu.

  2. Vai šis Ventspils apzeltītais atkritums vienreiz nevarētu pazust uz visiem laikiem no mēdiju lapusēm.

  3. Stipras aizdomas, ka no šā brīža ZZS sāks spēlēt trojas zirga lomu. Nejau tāpatās pēkšņi Lembergs aktivizējies un Lidermans izlīdis no alas. Tiks darīts viss, lai izjauktu Straujumas projektu ar veco kaolīciju. Spiediens nāk no visām pusēm un ar visszemiskākiem līdzekļiem, pat Putins savu tiesu pielicis. Domāju, ka mēģinās ietekmēt Bērziņu: tiks piedāvāts otrais termiņš; vēlētais prezidents un tt. Par laimi Bērziņš vairs nav tas Bērziņš. Pēc Primakova viesošanas Rīga, pils ugunsgrēka, Zolitūdes jumta sabrukšanas un Ukraīnas agresijas – daudz kas ir mainījies. Arī mūsu krievi vairs nav tie krievi. Ne jau tāpatās Maskava Bērziņu vairs nemīl, un, pie labas gribas, hūtes centieni ar visuām Maskavas aktivitātēm visdrīzāk izjuks.

  4. Vienreiz satikās divi KOMPARTIJIEŠI un spriež – mēs tie varenie?! Cik ilgi pār mums valdīs kompartija

    Lemberg, tu labāk katru dienu sēdi tiesas priekšā, lai vienreiz tevi ieliktu aiz restēm. Man liekas – tu esi ļoti pelnījis pasēdēt, uz ilgiem gadiem.

    Kauns Latviojai – tiesājmie veido valdību!

  5. Kas notiek Latvijā? Kāpēc Lembergs rēgojas visos pasākumos? Ko domā ZZS?Kauna jums nav, ka sēdat kopā ar cilvēku, kuram katru dienu jāiet uz tiesu.Jājautā, kas esat jūs paši, jo sakāmvārds saka- parādi, kas ir tavs draugs un es pateikšu, kas esi tu pats.

  6. Man ir jautājums pārejām politiskajām koalīcijas partijam? Kas ir Lembergs valdības veidošanas statusā? Kādas viņām ir pilnvaras, kas ir tās devis. Vai tas nepierādā ,cik amorāla un neligitīma ir Latvijas politiskā sistēma. Cilvēks, kas tiek apsūdzēts (es teikšu, ka ne bez pamata) kriminālnoziegumos, piedalās valdības veidošanā un citos valstij svarīgos politiskos procesos. Viņam tiek piešķirtas tiesības arī piedalīties pie valsts prezidenta tikšanās reizē. Ko mēs darām un uz kuriene ejam! Ko mēs demonstrējam pārējiem Latvijas cilvēkiem un pasaulei!

Draugiem Facebook Twitter Google+