×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
27. novembris, 2015
Drukāt

Lembergs šodien precas ar Ventspils domes Attīstības pārvaldes vadītāju Krasovsku (4)

Kadrs no video.Kadrs no video.

Aivars Lembegs un Kristīne Krasovska.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”) šodien precas ar Ventspils domes Attīstības pārvaldes vadītāju un domes izpilddirektora vietnieci Kristīni Krasovsku.

To aģentūrai LETA apstiprināja Ventspils domē.

Krasovska ir Lemberga vadītās partijas “Latvijai un Ventspilij” biedre un darbojas partijas valdē.

Pirms pāris mēnešiem preses izdevumi, kas vēsta par slavenību dzīvi, jau ziņoja, ka Lemberga dzīvesbiedre Krasovska ir mazuļa gaidībās.

Lembergs dzimis 1953.gada 26.septembrī Jēkabpilī. Viņš jau ir bijis precējies. No pirmās laulības viņam ir divi bērni – dēls Anrijs un meita Līga.

Kristīne Krasovska dzimusi 1978. gada 28. jūnijā. Viņa strādājusi dažādās valsts pārvaldes institūcijās, bet no 2004.gada Ventspils pilsētas domē dažādos amatos.

Kāzu ceremonija notiks Livonijas ordeņa pilī, kur izvietots Ventspils muzejs. Pils ir iecienīta kāzu ceremoniju vieta Ventspilī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. RUUGTS! RUGTS! RUGTS! Lai otraa buutu LAIMIIGA LIIDZ MUUZA GALAM! Veselibu.saticibu gimene, un mieru karalvalsti ..!! RUUGTS , RUUGTS…

  2. Varbūt vecais rimsies un mazāk bāzīs degunu politikā?Būs jārūpējas par citām spējām.Lai nu Dievs dotu un Latvija tiktu vaļā no šī blēža.Sieva gan smuka un jauna.

  3. Sprauns mazs vīrelis, tāpat kā Pūķins.

  4. Taborā kāzas un visi sauc skābs!

Draugiem Facebook Twitter Google+