Sports
Basketbols

Lembergs ticies ar Latvijas basketbola valstsvienību 16

foto – Juris Presņikovs

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs 25.jūlijā Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē tikās ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības spēlētājiem un treneriem, vēsta Ventspils sociālu tīklu profili.

Latvijas valstsvienība no 20. līdz 26.jūlijam Ventspilī aizvada nedēļu ilgu treniņnometni, gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, kas 1.septembrī sāksies Turcijas pilsētā Stambulā.

Ventspils domes priekšsēdētājs pārrunāja ar komandas sportistiem, tostarp Kristapu Porziņģi, un galveno treneri Ainaru Bagatski treniņnometnes norisi Ventspilī, kā arī uzrunā vēlēja veiksmi Latvijas izlasei turpmākajos startos un pasniedza dāvanu no Ventspils pilsētas pašvaldības – iespēju Latvijas vīriešu basketbola izlasei treniņnometnes laikā bez maksas izmantot Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola zāles.

Savukārt Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis Aivaram Lembergam dāvanā pasniedza Latvijas basketbola izlases kreklu ar spēlētāju parakstiem.

Savā uzrunā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs atzīmēja, ka Ventspilī ir vecākais basketbola klubs Latvijā un basketbola kluba “Ventspils” sastāvā ir spēlējuši 12 no šobrīd Latvijas izlasē esošajiem spēlētājiem, tostarp arī galvenais treneris Ainars Bagatskis.

Saistītie raksti

Interesanti, ka tieši līgums ar BK “Ventspils” klubu, kura prezidents ir Lembergs, kļuva par iemeslu trenera Roberta Štelmhera atteikumam šovasar piedalīties valstsvienības darbā. Tas tik saņemts tikai divas nedēļas pirms treniņnometnes sākuma.

Latvijas valstsvienība trešdien beigs treniņnometni Ventspilī, bet nedēļas nogalē Taamperē aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Somijas izlasi. Tajās nepiedalīsies Kristaps Porziņģis, kurš uz desmit dienām dosies NBA rīkotā basketbola popularizācijas un labdarības akcijā Dienvidāfrikas Republikā.

LA.lv