×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. jūnijs, 2017
Drukāt

Lembergs uz vēlēšanām dodas kā uz eksāmenu un cer uz atzīmi “virs vidējā” (1)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Aivars Lembergs

Ventspils mērs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”), dodoties balsot uz vēlēšanu iecirkni, šodien atzina, ka jūtoties kā pirms eksāmena.

“Ceram nolikt eksāmenu. Gatavojošies esam, bet eksāmens ir eksāmens,” sacīja Lembergs. Vaicāts, kādu novērtējumu cer sagaidīt no vēlētājiem, viņš izteica cerību, ka “virs vidējā”.

Lembergs atturējās sīkāk prognozēt savas un konkurentu izredzes un iespējamo balsu sadalījumu jaunajā domes sasaukumā. “Lai paiet šī diena, nav palikušas tik daudz stundas [līdz iecirkņu slēgšanai]. Konkurentu izredzes lai prognozē politologi,” teica Lembergs. Vaicāts, kur sagaidīs vēlēšanu rezultātus, viņš minēja, ka droši vien pie televizora ekrāna.

Vaicāts, vai nav saņemtas ziņas par kādiem incidentiem vai pārkāpumiem vēlēšanu norisē Ventspilī, Lembergs sacīja, ka šādu ziņu neesot – visas urnas tiekot novērotas ar video kamerām un pie iecirkņiem un pilsētā dežurējot policija.

Lembergs uz balsošanu Ventspils Jaunrades nama vēlēšanu iecirknī šorīt ieradās kopā ar ģimeni. Ventspils mēra sieva Kristīne Lemberga pauda cerību, ka ventspilnieki “dos iespēju mums turpināt iesāktos projektus un attīstīt Ventspili vēl skaistāku, pievilcīgāku un interesantāku”.

Kā ziņots, pašvaldību vēlēšanās šodien ir iespējams nobalsot no plkst.7 līdz plkst.22. Pašvaldību vēlēšanās vēlētāju uzskaitei lieto iepriekš izveidotus vēlētāju sarakstus, tāpēc katram vēlētājam jābalso noteiktā iecirknī – tajā, kura vēlētāju sarakstā viņš iekļauts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+