×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2012
Drukāt

Lems par 170 000 latu kompensāciju no Piejūras slimnīcas

LETALETA

Augstākās tiesas (AT) Civillietu tiesu palāta ceturtdien, 12.janvārī, plānojusi apelācijas kārtībā izskatīt kādas sievietes prasību piedzīt no Liepājas Piejūras slimnīcas 170 000 latu kompensāciju par morālo kaitējumu saistībā ar ārstniecības personāla profesionālo pienākumu nepildīšanu, liecina AT sniegtā informācija.

Šo lietu pirmajā instancē izskatīja Kurzemes apgabaltiesa, kas 2009.gada 9.decembrī sievietes prasību noraidīja. Šis spriedums apelācijas kārtībā tika pārsūdzēts AT.

Kāda “Piejūras slimnīcas” psihiatriskās klīnikas bijušā pacienta māte no slimnīcas vēlējās piedzīt 170 000 latu par morālo kaitējumu, jo, viņasprāt, slimnīcas ārstniecības personāla profesionālo pienākumu nepildīšanas dēļ iestājusies viņas dēla nāve. “Piejūras slimnīcas” valdes loceklis Imants Strolis aģentūrai LETA iepriekš atzina, ka slimnīca šo prasību uzskata par nepamatotu.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Piejūras slimnīca” izveidota 2005.gada augusta beigās, apvienojot Liepājas Onkoloģisko slimnīcu un Liepājas Psihoneiroloģisko slimnīcu. Slimnīca ir sertificēta ārstniecības iestāde, kas sniedz specializētu ambulatoro un stacionāro palīdzību onkoloģijā, hematoloģijā un psihiatrijā Liepājas, Ventspils, Kuldīgas pilsētas un rajona iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+