×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. janvāris, 2012
Drukāt

Lems par barjeru traģiskās avārijas vietā


Foto - LETAFoto - LETA

VAS “Latvijas valsts ceļi” lems par norobežojošas aizsargbarjeras uzstādīšanu ceļa Izvalta–Šķeltova līkumā Krāslavas novada Izvaltas pagastā, kur Jaungada naktī ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja septiņi jaunieši.


 

Kā pastāstīja Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks (ZZS), viņam ir bijusi telefonsaruna ar uzņēmuma pārstāvjiem, kurā tie solījuši rast risinājumu satiksmes drošības uzlabošanai minētajā ceļa posmā.

Ceļa posms, kurā noticis traģiskais ceļu satiksmes negadījums, ir visai nedrošs, un norobežojošas aizsarg-barjeras uzstādīšana šajā posmā padarītu to drošāku, uzskata Krāslavas novada domes priekšsēdētājs.

“Ja ātrums, ar kādu braukusi avarējusī automašīna, būtu bijis mazāks, ceļu satiksmes negadījums, iespējams, nebūtu noticis. Savukārt, ja automašīnas ātrums būtu bijis lielāks, tā, iespējams, neieskrietu upē un ceļu satiksmes negadījuma sekas nebūtu tik traģiskas,” analizējot negadījuma apstākļus, secina Upenieks.

Triju bojāgājušo jauniešu guldīšana zemes klēpī paredzēta jau šodien, četrus apbedīs ceturtdien. Kopīgas bēru ceremonijas rīkošana nav paredzēta, jauniešus plānots izvadīt no mājām, pastāstīja Upenieks.

Policijai pagaidām nav izdevies noskaidrot, kurš no jauniešiem atradies pie automašīnas stūres negadījuma brīdī. Tāpat neesot vēl ekspertīzes slēdziena, vai kāds no jauniešiem bija lietojis alkoholiskos dzērienus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+