×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

Lems par Zaķa izslēgšanu (6)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Dzintars Zaķis

“Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa rosinās partijas valdi lemt par deputāta Dzintara Zaķa izslēgšanu no partijas.

Āboltiņa sacīja, ka šādu jautājumu rosinās izskatīt, ņemot vērā, ka stājies spēkā spriedums vienā no lietām par balsu pirkšanu Zaķa labā un iepriekš partija solījusi rīkoties notiesājoša sprieduma gadījumā. Pats Zaķis šajā lietā gan nav tieši iesaistīts, uzsvēra Āboltiņa. Politiķe norādīja, ka vakar mēģinājusi sazināties ar Zaķi, lai aicinātu viņu pašu izstāties no partijas, tomēr sazināties ar Zaķi viņai nav izdevies. Nākamā “Vienotības” valdes sēde paredzēta 2. novembrī. Zaķis pašlaik ir uz laiku apturējis savu darbību ”Vienotībā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Solvita,vai tiešām “V “ir tiesiskuma partija utt? Kā jūs pati iekārpījāties partijā? Un nu lemsiet par kārtejo blēdi.Varbūt gaidīsiet vai Zaķi ieliks cietumā?Bet par kādiem idiotiem jūs uzskatāt VISU sabiedrību,ka apgalvojat Zaķa “neiesaistīšanos”balsu pirkšanā.Nu protams tas Viļānu vai Kruku Vasja PATS !!! sadomāja pirkt balsis un balsot par nez kādu tur Zaķi,nevis par Ivanovu .Jums kauna nav nemaz?? abiem??

  2. … Ko labu tad Zakis ir paveicis V labad, ka tikai nonicinajis visu par ko stav NA, pec partijas kosmopolitaniskas un viltigas politikas merkiem nelaut tai uzziedet … ?

  3. Pavisam neticami

  4. Jā ! Vienotība-Solvita-Zaķis -3-1 -morāles latiņa visiem zema.

  5. Par vēlu,vēlu nāci tu Solvitiņ! Par to vajadzēja runāt jau tad,kad pieķēra šo melīgo tipiņu attiecīgo nodokļu nemaksāšanā sakarā ar automašīnas iegādi. Toreiz paziņoji,ka Zaķis ir daudz darījis PARTIJAS LABĀ,tāpēc ir piedodams.Tas bija amorāli,nostādot partijas intereses augstāk par valsts un sabiedrības interesēm. Un pie tam vēl parādot visai Latvijai,ka Latvijas Saeimas deputāts var krāpties un tas ir labs darbs. Ar šo nožēlojami amorālo rīcību jūs abi nogremdējāt “Vienotību”,par kuru es arī balsoju,balsoju kā par mazāko ļaunumu,jo man ļoti nepatika Solvitas augstprātīgā un ambiciozā nostāja savulaik pret Reformu partiju.Nu ko-KAS AUGSTU KĀPJU,TAS ZEMU KRĪT! Un arī TEHNOKRĀTS! Piebalgs nespēs palīdzēt.Tehnokrātisms ved valstī bezdibenī.

  6. kad jau deput. termiņš būs cauri, tad tāds “lēmums” būs sunim zem astes !

Draugiem Facebook Twitter Google+