×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Lēmums par imigrantu kvotām varētu tikt atlikts vismaz līdz septembrim (1)

Foto: AFP/LETAFoto: AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis, domājams, nespēs šomēnes panākt vienošanos par 40 000 patvēruma meklētāju izvietošanu bloka teritorijā, un tas nozīmē, ka lēmums tiks atlikts vismaz līdz septembrim, otrdien izteikušies avoti ES.

Eiropas Komisija (EK) maijā ieteica noteikt obligātās patvēruma meklētāju uzņemšanas kvotas, lai atvieglotu slogu Itālijai un Grieķijai, kuras pārpludinājuši nelegālie imigranti, kas ierodas cilvēku kontrabandistu kuģos pār Vidusjūru.

Lai spriestu par imigrācijas jautājumiem nākamnedēļ tiksies dalībvalstu iekšlietu ministri, taču lēmums šajā sanāksmē netiks pieņemts, paziņoja pašreizējās ES prezidējošās valsts Latvijas pārstāvis Jānis Bērziņš.

Diskusijas turpinās ES dalībvalstu līderi, kas Briselē sanāks uz kārtējo samitu 25. un 26.jūnijā, taču EK ieceri “būs grūti iztirgot”, atzina kāds avots ES.

Citas augsta līmeņa tikšanās vasarā vairs nav paredzētas, un tas nozīmē, ka šo jautājumu oficiāli vairs neapspriedīs vismaz līdz septembrim, norāda avoti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja tiek kvotu jautājums atlikts līdz septembrim, tad tagad STEIDZAMI JĀRISINA MIGRANTU JAUTĀJUMS!!! STEIDZAMI, NEKAVĒJOTIES NE MIRKLI!?!!!! ŠIE CILVĒKI TĀ VIENKĀRŠI NEDRĪKST ŠEIT IERASTIES!??? ĀFRIKAS LIELAIS KONTINENTS PALIEK PILNĪGI TUKŠS.??? MĒS ŠEIT LAI MOCAMIES 2 NEIZDARĪGU VALSTU DĒĻ, KURAS NEGRIB SARGĀT SAVAS ROBEŽAS????????? JA tas savas teritotijas ITĀLIJA un GRIEĶIJA pārvērtušas par iebraucamajām sētām, tad kāda tur daļa ES????? Vai ES LATVIJAS EKONOMIKAS JAUTĀJUMUS IR PALĪDZĒJUSI ATRISINĀT, KA AR VARU UZBĀŽ SAVUS DRAUĢEĻUS NO ĀFRIKAS???????? KAS NOTIEK AR TO SLINKO ES??? KAD TĀ SĀKS KUSTĒTIES NORMĀLĀ TEMPĀ??? LIEN KĀ GLIEMEZIS AR VISU NOZĪMĪGU JAUTĀJUMU KĀRTOŠANU un tagad REZULTĀTĀ SLEPKAVO UKRAIŅUS… BRISELE NODARBOJAS AR PIRKSTIŅA MĀŠANA UN VAINO ASV, KA TĀ NEKO NEDARA??? Vai tad ASV pēkšņi atrodas EIROPĀ?????? NEZINĀJU??!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+