×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
22. septembris, 2014
Drukāt

Leonardo di Kaprio aicina padarīt dabas aizsardzību par prioritāti

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktieris Leonardo di Kaprio svētdien saņēma Klintona pasaules pilsoņa balvu un aicināja padarīt dabas aizsardzību par prioritāti, vēsta kino industrijas izdevums “The Hollywood Reporter”.

“Klimata pārmaiņas kompromitē mūsu planētas dzīvotspēju,” teica 39 gadus vecais aktieris. Viņš uzsvēra, ka tikai “nepilni 3% no visiem ziedojumiem tiek tērēti vides aizsargāšanai un saglabāšanai”.

Di Kaprio aicināja pasaules valstu līderus un filantropus “padarīt dabas aizsardzību par prioritāti”.

“Kopā mēs varam atrast veidus, kā palielināt finansējumu un veidot inteliģentas sadarbības,” sacīja di Kaprio. “Aizsargājot okeānus un savvaļu, mēs ļausim sugām atjaunoties, vietējām kopienām augt un galu galā arī saglabāt stabilu klimatu.”

Klintona pasaules pilsoņa balva astoto reizi piešķirta filantropiem, valsts un privātā sektora darboņiem, kuri popularizē globālas problēmas.

Di Kaprio ziedojis ievērojamas summas dabas aizsardzībai un sugu daudzveidības saglabāšanai. Pieņemot apbalvojumu, viņš brīdināja klātesošos par “īstas un biedējošas krīzes” tuvošanos.

Balvu pasniegšanas ceremonijā bija ieradušās vēl vairākas citas Holivudas zvaigznes, tajā skaitā aktieri Sets Maierss, Idriss Elba un Eva Longorija, mūziķis Rendijs Džeksons, kā arī dziedātājs Stings.

Pasākuma galvenie viesi bija kādreizējais ASV prezidents Bils Klintons, viņa sieva, politiķe Hilarija Klintone, kā arī meita Čelsija.

Vakara vadītājs Maierss pajokoja par Hilarijas Klintones iespējamo kandidēšanu ASV prezidenta vēlēšanās 2016.gadā, piesakot Klintonu pāri kā “prezidenti Klintoni un Bilu”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+