×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. oktobris, 2014
Drukāt

Leonardo di Kaprio producē dokumentālo filmu par gorillām

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Holivudas aktieris un dabas aizstāvis Leonardo di Kaprio producējis dokumentālo filmu par gorillu aizsardzību, kas tiks demonstrēta straumēšanas pakalpojumā “Netflix”.

Filmā “Virunga” stāstīts par Virungas Nacionālo parku Kongo, kur izveidots gorillu rezervāts. Tajā sekots parka uzraugiem, kuri cenšas dzīvniekus pasargāt no malumedniekiem.

“Leo intuitīvi saprot, ka nekas cits tik labi kā filma nespēj aizskart cilvēku sirdis un prātus,” paziņoja par “Netflix” saturu atbildīgais Teds Sarandoss. “Filmā “Virunga” mēs iepazīstināsim skatītājus ar neticamu, aizraujošu stāstu, kas neļaus atslābt interesei līdz pat pēdējam brīdim.”

Di Kaprio ir kaismīgs dabas aizstāvis. Septembrī 39 gadus vecais aktieris saņēma Klintona pasaules pilsoņa balvu un aicināja padarīt dabas aizsardzību par prioritāti.

“Klimata pārmaiņas kompromitē mūsu planētas dzīvotspēju,” teica di Kaprio. Viņš uzsvēra, ka tikai “nepilni 3% no visiem ziedojumiem tiek tērēti vides aizsargāšanai un saglabāšanai”.

Di Kaprio ziedojis ievērojamas summas dabas aizsardzībai un sugu daudzveidības saglabāšanai. Pieņemot apbalvojumu, viņš brīdināja klātesošos par “īstas un biedējošas krīzes” tuvošanos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+